Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ha kitömném a melltartóm zoknival? Nagyon kicsik amelleim.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?12???
2011. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
korod???
2011. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld! Ha eljutsz odáig egy sráccal akkor benyúl alá és egy zoknit fogdos??? :O
2011. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?


Nagyon gáz lenne! Meg se forduljon a fejedben ,szerinted hogy nézne ki, ha véletlen elcsúszik? Egésznap igazgatnod kell. Az egyik lány az osztályomban tömi és nagyon gáz, annyira természetellenes. Nekem is kicsik voltak 14 éves koromban a többiekéhez képest, mégsem tömtem ki, azóta eltelt egy év és ha mindenkit nem is, de sokakat túlszárnyaltam a melleim méretével. Fogadd el, olyannak amilyen, néha ez elég nagy harc, de próbáld meg és ne akarj pushup-os lóf*szokat hordani, mert csak becsapod a környezetedet és önmagadat is. 15/L

2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mit gondolnál arról a lányról,aki kitömi a mellét zoknival?Próbáld ki,szerintem kilógna.Vagy épp mennél az utcán,és kiesne,vagy mész az utcán és nagyon megbámul egy pasi,vagy akárhol,és amikor szexre kerülne a sor,te kipakolod a zoknidat?...Normális vagy?!Nekem sem volt mindig nagy mellem,és az a véleményem,hogy nem muszáj melltartót sem hordanod,lehet sima toppot is,attól függ hány éves vagy.Ha idősebb vagy,akkor vegyél push up melltartót,vastag szivacsosat,de semmiképp ne tömd ki,kit akarsz vele becsapni?Különben meg miért kell,hogy akkora baromi nagynak tűnjenek a nem létező melleid...Már ne haragudj,de inkább legyél természetes,és ez a kérdés most nagyon felidegesített,amennyiben még nem vagy legalább17éves,hogy legyen is okod kitömni,hogy jaj Úristen kicsi a mellem...........................
2011. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehető legrosszabb ötlet...
2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
mitgondolnál egy olyan pasiról aki zoknival tömi a gatyáját?
2011. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nemááár, ez nagyon gáz :/

én 17 éves koromig olyan lapos voltam, mint egy fiú.

persze, h sz.r volt, de elfogadtam, hogy ez van.

még melltartót se kaptam és gondoltam, ha így marad, felnőttként még megcsináltathatom.

aztán kaptam 17 évesen fogamzásgátlót és nem tudom, hogy attól-e, de 2-3 hónap alatt megnőtt 80B-re a mellem.

azóta elégedett vagyok.

ne tömd, ne hazudj magadnak, és másoknak.

még simán megnőhet a tied is.

az enyém is elég későn nőtt meg (hozzáteszem, nem híztam, mindig csontos voltam/vagyok), tehát ilyen is van, még simán nőhet a tied is.

20/L

2011. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elég használt, akkor gázos.
2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hülyeség...meg is mondom, miért...mert ha megtetszel valakinek, akkor úgy kell, hogy tetszél neki, ahogy vagy, és nem úgy, hogy átvered... nagyon sokan szeretik a kis mellet és nagyon sokan nagyon nem azt nézik...az viszont százszor cikibb, hogy valakit megismersz, aztán vetkőzésnél meg fájhat a fejed, hogy na most mit fog rólam gondolni és akkor majd írod ide a kérdést, h nem merem levenni a pólóm a párom előtt, mert zoknival tömtem eddig a mellem, mit tegyek?
2011. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!