Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az olyan 15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz az olyan 15-16 éves kiscsajokról, akik cigivel a kezükben, vastag rúzzsal pózolnak a képeken?

Figyelt kérdés

Miért akarnak annyira felnőtt nőnek látszani?

Szerintem pózok, és maskara nélkül csinosabb egy tinicsaj...


2011. júl. 25. 23:34
1 2
 11/18 sanya93 válasza:
100%
azt h. előkelő helyen végzik majd a Qrvák rangsorában :D
2011. júl. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

hát ez, amit belinkeltél, nemtomhányas, tényleg nem vmi szép :S :D

[link]

a másik amit nem kéne, az sztem a fura napszemüvegek.

miért kell eltakarni v.kinek az arcát, ha szép?

vagy lehet, azért takarják, mert nem az?

2011. júl. 25. 23:58
 13/18 anonim ***** válasza:
ez az amit nem értek. Szerintem azok a szemüvegek pocsékok
2011. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

azt hogy valszeg az életben le se szarják őket, törődéshiányukvan, de ezt senki nem veszi észre, legfőképp azok nem akiknek kéne...

a neten legalább szabad lehet az ember, és ha már a barátok nem, legalább vadidegenek dicsérik

(ui: tapasztalat)

21/L

2011. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Solarian ***** válasza:
k val kezdődik.
2011. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

kit érdekel? egyébként is itt mindenki , a nagy "öregek" 19-25 évesek osztjátok az észt... amikor ti annyi idősek voltatok nektek is volt hóbortotok ... sőt, a most 15-16 éves lányok is ugyanúgy fognak rinyálni majd pár év mulva hogy jaj ezek a fiatalok

Életkorral jár hogy baromságokat majmolunk, de mit törődtök vele... mindenki magával legyen elfoglalva és élvezzétek az életet, ne azt nézzétek hogy kit lehet fikázni ... mindenkit lehet, de van hasznotok belőle? semmi :) azzal hogy itt irkáltok semmit nem értek el, sőt sokan le sem szarják :D csók

2011. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg inkább 15-16évesen játsza ezt, és kurassa meg magát, mint később amikor férje, gyereke van."


Aki 15 évesen ribanc, az 30 évesen is az lesz és férj mellett is k.rni fog másokkal.

Nekem senki ne akarja már beadni, hogy megváltozik.

2011. júl. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
igaz senki nem változik, de a hormonok némiképp bekussolnak addigra ... nem hinném hogy te ugyanaz vagy most mint 15 évesen ... na nekünk meg ezt ne add be
2011. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!