Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint létezik olyan ember, aki egész életében képtelen lesz párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom... én olvastam h Angliában megtalálták a világ legidősebb szűz nőjét, 103 éves!!!! :DDD azt mondta interjuban h ő sosem igényelt effélét mert fontosabb dolgai is voltak :D lehet neki se volt!


biztos létezik egyébként, nagyon sok koczka van aki a WOW előtt éli le az életét, komoly, környezetemben is van pár ilyen :S

2009. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen ember. Például az egyik nagybátyám, illetve a bátyám is ilyen. De ők maguknak köszönhetik teljes mértékben. Mindkettőjüknek meg voltak a lehetőségeik. Helyes, jól szituált fiatalemberek voltak, de nem mertek egyáltalán kezdeményezni a lányoknál, és annyira megviselte őket a magány, hogy alkoholba kezdték folytani a bánatuk, és nem tudtak megállni. A nagybátyám 50 éves és egy roncs a szó minden értelmében. A bátyám még csak 27, és próbálunk rajta segíteni, de erre nem látunk sok esélyt.
2009. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek is ilyen embert


alkoholista...sosem volt se élettársa se felesége senkije a helyi k*rvákat dugja ha nyer a kocsmában a nyerőgépen...EZ TÉLLEG IGAZ vannak ilyen emberek

2009. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak sajnos. Olyanok is akik megérdemelnének egy jó nöt, söt mi több kezdeményez is velük szembe, csak hát nem jön össze a dolog...
2009. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem az eddiggi életem,én képtelen leszek rá....
2009. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak a kockák meg az alkoholisták olyanok. Vannak tök normális emberek is, akik jobban szeretnek egyedül lenni.
2009. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze van. Volt olyan rokonunk a családban, aki körül sosem láttunk férfit. Persze lehet valami fogyatékossága is egy embernek, ami akár ki is zárhatja a párkapcsolatot. (mondjuk az megint más)


Bár szvsz inkább az "utolsó kapcsolat" okozhat lelkileg olyan törést, hogy nem lesz többé párkapcslata.

2009. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:S
2009. ápr. 5. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nyíltság, közvetlenség hiányzik a mai emberek felfogásából.

valakinek meg alapból nem megy az ilyesmi, sajna :S

2009. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb én is ilyen vagyok bár én csak 18 nem cigizek inni is nagyon ritkán iszok, nemtom miért az én gondomnak pszihológiai gondja van, hogy mi azt inkább nem írom le, csak annyit, hogy olyan szinten rondának tartom magam hogy nem vagyok hajlandó senkivel se szóba állni lánnyal egyáltalán nem fiúval ritkán, távol tartom magam mindenkitöl, mindenki azt mondja, hogy nincs velem semmi baj, de én nemtom elhinni, lehet valami elfojtott emlék régebről, nemtom, én csak reménykedek hogy egy nap megváltozok
2009. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!