Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyien vagytok itt? Meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyien vagytok itt? Meleg pasik írjatok!

Figyelt kérdés

Bocsi nem tudtam milyen témába tegyem ezt a kérdést!

Én ugyan lány vagyok, de nagyon szeretem a meleg pasikat sokkal aranyosabbak és jobban eltudnak lenni egy lánnyal, mint egy hetero, meg amúgyis cukik szerintem, akik fel is vállaják öltözködésben szóval külsőben is megmutatkozik :)

És légyszi írjatok kort is :-)

Én 16/L


2009. ápr. 5. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Külsőben is megmutatkozik? Szarvat növesztenek, vagy mi?
2009. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy pl: öltözködés amúgysem téged kérdeztelek..
2009. ápr. 5. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, elnézést kérek a melegektől! Egyáltalán nem vagyok rasszista, intoleráns, sőt, inkább liberális vagyok...


ÉS!!!


Semmi különbség nincsen a heterók és a melegek öltözködése között.

Te a transszexuális(így írják?) emberekre gondolsz, ami teljesen más.

2009. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
namost ha meleg barátokra akarsz szert tenni vannak más oldalak myvipen is gondolom van homo klub találkán is van egy csomó meleg...szerintem ott próbálkozz!!!!!!!
2009. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez a különbség egy fiatal lány és egy nő között. Te még búzákat akarsz, mert olyan cukik, aztán rájössz, hogy nem tudsz velük mit kezdeni.
2009. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ők is emberek, nem valami trendi kiegészítők, húzzál el babázni a sok felnőttes film helyett!
2009. ápr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az egyes válaszadón hangosan felnevettem :D A normális meleg emberek ugyanugy öltözködnek mint a heterók. A melegeken kívül vannak még a magamutogató b..ik. szerintem rájuk gondolsz.

Félreértés ne essék. Nincs bajom a melegekkel, akik férfi létükre férfiasan öltözködnek, vagy nő létükre nőiesen. De amikor meglátok egy vasalthaju rózsaszín pólós szemkihuzott gyereket hát attól rosszul vagyok.

2009. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!