Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordulhat az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordulhat az, hogy szakítás után nem akartok találkozni akár olyan fiúval sem, aki amúgy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Tegnap ismerkedtem meg egy lánnyal buliban, azt mondta, tetszenek neki az olyan fiúk, mint én, simogatott, átkarolt, annak ellenére, hogy full idegen voltam neki. Ma megkerestem FB-n, írtam neki, hogy szimpatikus volt és lenne-e kedve találkozni valamelyik nap délután.


Azt válaszolta, én is az voltam neki, de most szakított, és nem akar pasizni, meg nem vágyik fiú társaságra sem. De a buliban nekem nem nagyon tűnt így, mert volt ott még egy srác a sulijából, őt is ölelgette. Oké, hogy be volt kicsit nyomva, meg azt a srácot régóta ismeri, gondolom a barátzónában van, de nekem ez inkább csak ilyen dumának tűnik, hogy nem akarna mégsem találkozni.


Az a baj, hogy az utóbbi hónapokban eléggé megdolgozott az élet a nők vetítéseit, és félrebeszélő dumáit illetően, szóval nem tudom, hogy hagyjam-e inkább a francba, mert széllel szemben nem szeretek hugyozni.


2011. júl. 28. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.

A simogatas az sokaknak a szeretenyelve, igy fejezik ki a szimpatiat is, de nem szexualis tartalmu. Persze ha Neked nem az erintes a szeretetnyelved, akkor kicist godnban lehetsz a megallapitasaval, hogy ez most szeretet, vagy szexualis vonzodas is. Kicsit pörögj még a téma körül, figyeld meg jobban. Sok sikert!:)

2011. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy nagyobb csalódás után egy időre kiábrándulunk a férfiakból. De egy kis idővel túl lesz rajta. Csak ne erőltesd a dolgot. :)
2011. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

Siman lehet,hogy csak be volt nyomva.Elofordulhat az is,hogy szakitas utan sz.r nonek erezte magat,es kellett neki egy kis onbizalomtuning.Rengeteg lany jar azert szorakozohelyre,buliba,hogy jol megbamuljak,rahajtsanak,aztan elkuldjon mindenkit,de belul nyugtazza,hogy megiscsak jo csaj.Lehet,hogy nala is ez a helyzet.Szerintem hagyd.

Szellel szemben...nem lehet zongorazni.

2011. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, pont a 3 lehetőséget soroltátok fel. Ebből is látszik, hogy személyiségfüggő, ki hogy reagál. Én úgy érzem a 3. válasz áll hozzám a legközelebb. Úgyhogy beteszem a raktárba potenciálként, és próbálkozom tovább.
2011. júl. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!