Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Ez tényleg ennyire furcsa/undorító?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam magamnak (egyedül lakom) sörben sült oldalast. Leültem enni friss kenyérrel, csípős savanyúsággal, korsó sörrel, erre beesett egy férfirokonom az egyik barátjával. (Természetesen megkínáltam őket:D) Erre ők teljesen kiakadtak, hogy az milyen már, hogy egy nő ilyet férfias kaját eszik, és sörözik! Ez mennyire undorító, stb, stb, ilyet nem illik(!) ennie egy fiatal lánynak.

Ezt teljesen nem értem: már az is számít, hogy mit eszünk? szeretek főzni-sütni, és a nehezebb kajákat szeretem, és bizony szoktam sörözni (nem részegeskedek, hanem étel mellé) is. Ez komolyan ennyire visszatetsző? Pl. ha randiztok egy lánnyal, és nem salátát rendel (merthogy szerintük az a "nőies"), akkor az undorító? Először kiröhögtem őket, de annyira ájuldoztak, és közölték velem, hogy ha lesz pasim, teljesen ki fog ábrándulni belőlem:D Nem fogok az étkezési szokásaimon változtatni, csak érdekel a véleményetek, hogy szimplák ők az agyalágyultak, vagy tényleg ennyire furcsa ez.

20/L


2011. júl. 28. 22:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
mi a szart szólnak bele mit eszel az a te dolgod!és a pasik is örülnek ha a csajuk nem csak zacskoslevesen meg tésztán tartja őket!:D
2011. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 nielindi ***** válasza:
100%

szerintem azt egye az ember lánya, amit szeret.

én is megeszem a jo bográcsos pörit, vagy a sült csülköt. a sört is szeretem. egyik barátom sem ábrándult ki belőlem emiatt soha. szerintem ne foglalkozz velük. :)

2011. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja, sztem agyalágyultak!

Üdv, egy lány

2011. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hagyjuk már sztem nem akadhattak ennyire ki max izélgetni akartak. Van egy nagyon vékony lány ismerősöm és a csülkös pacalt szereti a legjobban és a zsíros ételeket. Úgy vedeli a sört mintha limonádé lenne. Nem tud hízni és így azt eszik amit csak akar. Amikor elmentünk a trófeába is ő volt az egyetlen aki szalonnával és kenyérrel kezdte az előételt. És egyáltalán nem undorító vagy taszító nála ritkán van nőiesebb csaj.
2011. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
én fiú vagyok de miért lenne undorító?? :D
2011. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Ááá van egy ilyen hercegkisasszony modell a legtübbünk fejében, hogy nincs puki, nem büdös, nem izzadtok, meg ilyenek. Tudjuk persze..., de ha szembesülünk és nincs szex a dologban (izzadás, nem puki), akkor pöszén nézünk, a jobbak csak gondolkodnak úgy. :)) Nincs baj magyarán.
2011. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális :D *legyintés* Ne tőrödj velük...
2011. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Szlaca78 válasza:
100%
Szerintem semmi különös visszataszító nincs ebben, pasi vagyok. Ezek agyalágyultak. Vacsora??? :)
2011. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
100%

Lehet hogy az nem tetszett nekik hogy sörben sütötted legközelebb süssd zsírban!

Amúgy teljesen normális hogy szeretsz enni.

2011. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és mondjuk én az ilyen pacalt meg ilyesmit nem szeretem, de a csípős dolgokat igen, meg amúgy is azt eszem, amit megkívánok, nem salátán élek. eddig senkinek nem volt vele baja, sőt, a legtöbb pasi örül neki ha a bnőjével el lehet menni enni, és az nem egy darab zöldséget rág egész este...
2011. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!