Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak! Ez tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Ez tényleg ennyire furcsa/undorító?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam magamnak (egyedül lakom) sörben sült oldalast. Leültem enni friss kenyérrel, csípős savanyúsággal, korsó sörrel, erre beesett egy férfirokonom az egyik barátjával. (Természetesen megkínáltam őket:D) Erre ők teljesen kiakadtak, hogy az milyen már, hogy egy nő ilyet férfias kaját eszik, és sörözik! Ez mennyire undorító, stb, stb, ilyet nem illik(!) ennie egy fiatal lánynak.

Ezt teljesen nem értem: már az is számít, hogy mit eszünk? szeretek főzni-sütni, és a nehezebb kajákat szeretem, és bizony szoktam sörözni (nem részegeskedek, hanem étel mellé) is. Ez komolyan ennyire visszatetsző? Pl. ha randiztok egy lánnyal, és nem salátát rendel (merthogy szerintük az a "nőies"), akkor az undorító? Először kiröhögtem őket, de annyira ájuldoztak, és közölték velem, hogy ha lesz pasim, teljesen ki fog ábrándulni belőlem:D Nem fogok az étkezési szokásaimon változtatni, csak érdekel a véleményetek, hogy szimplák ők az agyalágyultak, vagy tényleg ennyire furcsa ez.

20/L


2011. júl. 28. 22:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Egyértelműen ők az agyalágyultak. :) Kaját mindenki úgy választ ahogy az igénye tartja nincs értelme beleszólni miért enném azt ami nem ízlik és tudom , hogy ott van mellette az ami viszont igen.

Sörözés egy nőnél ciki?:D Ki találta ki ezt a baromságot egy nő csak koktélokat ihat meg agancsos kólát?:D Én nő ismerőseimmel jókat szoktam beszélgetni egy-két üveg sör mellett... tény és való , hogy a nők többsége inkább a koktélokat , mixeket , rövid italokat isszák de attól a sör még nem férfias csak a férfiak nagyobb arányban fogyasztják a sört. :) Szerintem azoknak a férfi rokonoknak nincs nő ismerősük akivel/kel olyan jóban vannak , hogy elbeszélgetnek egy jót. :)

2011. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Szívesen elkérném a telefonszámod! :)

26F

2011. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
És ennek mi köze a szexhez?
2011. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Engem tatám kiskoromban megtanított úgy enni,mint a régi parasztemberek,juhászok. Néha szoktam gyakorolni.

-Bal hónom alá veszem a kenyeret, a bal kezemben szalonna,kolbász,paprika,paradicsom,vagy hagyma,a jobb kezemben a bicska,és így akár sétálva tudok falatozni.

-Ha a rokonod és a barátja ezt meglátná,akkor hogy kiakadna?!

21/L

2011. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Utolsó: már bocs, de neked nem lenne kiábrándító ha a párod semmiféle illemet nem tudna? Két kézzel lapátolná a szájába a levest és hasonlók. Szerintem mind a férfiaknak, mind a nőknek kiábrándító ha a párjuk disznó módjára eszik. (Vagy szerencsémre csak ilyen nőkkel találkoztam eddig) Remélem csak viccből írtad.
2011. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ugye nem csak félreolvastál valamit? Más a disznó módjára való evés,és más a "férfias kaja"...amit a kérdező említett.

Amit én tanultam,az egy férfias étel férfias elfogyasztása.

Természetesen ha otthon vagyok,én is rendesen,asztal mellett eszem.

Viszont már volt rá példa,hogy kimentünk a városból néhány baráttal,barátnővel falura szüretelni. A többiek majd'éhen haltak,mert nem volt"terített asztal". Nekem nem volt problémám.

-szóval csak arra akartam kilyukadni,hogy ha pár férfi"kiakad"egy oldalas+sör-ön...az én"specialitásomhoz" mit szólna?

2011. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Ba**eg vacsorára korsó sör?Egy lánynál ez pont nem normális!Mit ihatsz nap közben?Hordót?
2011. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

26 éves nőstény vagyok. Itt ülök a gép előtt egy korsó sörrel és jót röhögök ezen. Főleg az utolsó kommentáron.


Látom jó régi kérdés, de kicsit felhúzott a sztori, úgyhogy írok már pár gondolatot.


Szerencsére még nem találkoztam olyan pasival, aki beszólt volna azért, mert szeretem sőt IMÁDOM a jó söröket. Én, megvallom őszintén, sörkedvelő vagyok. Szerintem már egy egész tankerkocsi mennyiségű sörikét végig kóstoltam, minden fajtából, olcsó pancsolt szaroktól a kézműves remekekig. Megvannak a kedvenceim is és bizony, bizony vannak olyan esték, amikor az ember kikapcsolódna, és ha úgy adódik, hogy társaság hiányában egymaga van itthon, akkor egymagába fogy el az a sörike. Ez a mai nap is egy ilyen lazulós este.


Én speciel szeretem a sörös-tejszines csirkét (tudom furán hangzik a sör meg a tejszín, de baromi jó elkészítve). Sőt, grill mellé is sört iszom. Minden mellé sört iszom. Volt most karácsonykor ilyen melós évbúcsúztato ott is én voltam az egyetlen, aki a csirkéje mellé sört rendelt. Na most kérdés: ÉS AKKOR MI VAN? Ha én ezt szeretem, ha én szeretem a sör ízét, jellegzetességét, akkor KI A FRANCNAK VAN JOGA BELEPOFÁZNI EBBE? Engem ez nagyon dühít. Bosszant. Mi a francért nem ehetem, ihatom azt, ami nekem ízlik? Csak azért, hogy pár retardáltnak ne forduljon fel a gyomra? Mert szerencsére nem ismerek ilyen embert, és eddig minden jó férfibarátommal és párommal is remekül elsörözgettem, beszélgettünk, marhultunk. Ha valaha szembekerülök olyan tahóval, aki azért piszkál, szólogat be, mert van egy kedvenc italom, amit én a szar társadalmi elvárás és képzeletbeli kis sztereotíp kép ellenére is fogyasztani fogok, legalább tudom ki az, akit szépen le kell koptatni. Nekem ilyen emberekre nincsen szükségem. Feladni saját magam meg nem fogom. Képtelen vagyok arra, hogy fejet hajtsak a sztereotíp elvárásoknak, hogy olyan szerepet játszak, ami nekem nem megy, ami nem az én sajátom. Nem fogok azért nem sörözni, mert egyes paréjok szerint ez problémás. Nem érdekel, egyszerűen nem érdekel! Próbáld meg, próbáld meg elvenni tőlem a Guinnesst. Próbáld meg.... lendül is a lábam az érzékeny pont felé.

2018. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

+1.

Elfelejtettem. :D

Na, sose bánkódj azért, mert ilyenért beszólnak. Vedd úgy, hogy nem vagy egy tucatnő.

2018. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!