Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min kell ennyit gondolkodnia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kell ennyit gondolkodnia?

Figyelt kérdés

Szóval. Jártam egy sráccal, de távolság miatt nem bírta. Szakított. Azóta nem sok minden változott a távolság kérdésében, de havonta ilyen-olyan indok miatt találkoztunk. Legutóbb egyszerűen megcsókoltam búcsúzáskor. Ő is viszonozta. Magához ölelt, minden olyan volt, mint amikor jártunk. Azóta beszéltünk, és azt mondja, hogy neki idő kell, hogy átgondolja a dolgokat. A távolság gond szeptembertől teljesen megoldódik, addig meg meg tudnám oldani, mert annyira nem vészes, és én ráérek utazni, mert mindjárt vége a sulinak. (Idén érettségizek.) Ha nem akar semmit, akkor miért nem mondja meg? Már másfél hete történt a csók. Ennyi idő alatt azért el tudta volna dönteni, hogy nem akar semmit. Ha viszont érez valamit, akkor miért nem mondja meg azt. Egyszerűen azt válaszolja, hogy nem volt ideje még gondolkodni munka miatt, és legyek türelmes, ne erőltessem a témát. Másról bezzeg szívesen beszélget velem. Csak ezt kerüljem. Tényleg legyek türelmes, és örlődjek, vagy adjak neki ultimátumot? (De azt tudom, hogy meccset nézni, számítógépen játszani, szülőknek segíteni volt ideje, de ezen a szerintem fontos kérdésen nem tudott gondolkodni.) Nem éretlen kamasz, 27 éves már (én még csak 20 leszek). Komolyan nem ismeri már magát eléggé, hogy egy ilyen döntést meg tudjon hozni másfél hét alatt. Azt mondja, hogy nincs velem gond, mert amennyire megismert, aszerint maximálisan megfelelnék neki, de neki olyan komoly kapcsolat kell, amiben bármikor számíthat a másikra, ha azt mondja, hogy fél óra múlva találkozzunk, akkor én ott vagyok. És azért ezt nem tudom garantálni neki. Nem tudok kiigazodni rajta. Ha nem érez semmit, akkor miért csókolt vissza? Miért nem lökött el, vagy egyszerűen hajolt el? Ti mit tennétek? Nem zavarnátok, had gondolkodjon? Vagy ráakaszkodnátok, és minden nap megkérdeznétek tőle, hogyan telt a napja, meg hasonlók?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 6. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, lehet szüksége van rád, de kell neki, egy kis szünet, lehet nem akar álomba ringatni....

várj egy kicsit...

2009. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!