Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit viseljen a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit viseljen a csaj az első éjszakán?

Figyelt kérdés

Mindketten 20onévesek vagyunk, 7végén fogunk először együtt aludni.

Igazából bajban vagyok, hogy mit vegyek fel, mert a szexi dögös fehérnemű szettet nem igazán érzem magamének. (még kicsit olyan bohókás vagyok,inkább, mint végzet asszonya). Igazság szerint, nincs is dögös fehérnemű szettem és mivel nem egy átlagméret vagyok (D kosaras) már kicsi az esélye, hogy találok a városban.

Ciki, ha pizsit veszek ? Vagy van egy ujjatlan pántos topom + hozzá bugyi?? Nem baj, ha nem a kifejezett szexi kategória? Nézitek egyáltalán mi van a csajon?


2009. ápr. 6. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ha semmit
2009. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vegyél fel semmit, az lesz a leghatásosabb.
2009. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

na persze :O)

oké, hogy amúgysem lenne rajtam sokáig, viszont én úgy képzelem el, hogy zuhany, aztán ki a szobába.. és már az is előjáték amig vetkőztet, mert jobban izgatja ami a fehérnemű alatt van, nem? mint az amit már rögtön lát.. (sajnos van feleslegem is.. parázom, pedig nem ez az első "első éjszakám"

2009. ápr. 6. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a vállpántos top + bugyi jó párosítás :) a barátom nagyon szereti ha azt hordok estére, persze levenni sokkal jobban szereti rólam :)
2009. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vmi kis könnyű ruhát vegyél fel (fehérnemű) és míg azt leveszi már jó..legalábbis nekem ez bejön. Max te is vetközteted őt..közbe leeht egy kis előjáték. Sok sikert majd
2009. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pizsamát én nem igazán szeretem, de egy bugyi+top páros nem tud nem szexi lenni :) Nekem az bejön.
2009. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se pizsit.

haloing. vagy top+bugyi. vagy ha mar ugyis tusoltok. furdokopeny, alatta semmi. es ha meresz vagy tard szet elotte. tuti leesik az alla ;)

aludni meg top+bugyi.

2009. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először aludtam ott a exeimnél, mindig elfelejtettem alvócuccot vinni. ők adtak vmi ffipólót a szekrényükből. de mindegy is volt, mert gyorsan lekerült. a ffiakat tapasztalatom szerint legkevésbé a hálóruha érdekli, inkább az ami alatta van.
2009. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát amikor én először ott aludtam a barátoméknál akkor véletlenül(de tényleg váletlenül)kint hagytam a pizsim. És hát pucéran meg csak nem mehettem ki, így mondtam, hogy hozza be. És mikor behozta leesett az álla, mert pont akkor szálltam ki a zuhanyzóból. Azóta mindig megkérdezi, hogy véletlenül nem kell-e bevinnie a pizsim.

Egyébként én is a top+bugyi párosítást ajánlom.

2009. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!