Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mernétek kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mernétek kezdeményezni egy srácnál? És fiúk! Ha egy nő kezdeményez, hogy veszi ki magát? Nem jobb az, ha a férfi teszi meg az első lépéseket, mert úgy a nő nehezebben becserkészhető és kihívás?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

én általában úgy vagyok vele h kezdeményezzen csak a fiú, de ha látom rajta h nagyon zavarban van, akkor persze segítek rajta :) szóval szerintem elsősorban helyzet adja, manapság már mindkettő elfogadható.

L.19

2009. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Leírok egy nagyon gonosz, de őszinte véleményt. Ha szép vagy, akkor a fiú majd kibújik a bőréből, ha meg nem akkor elhajt. De persze mindenkinek más az ízlése, meg az is lehet, hogy csak azért nem ugrik rád, mert félénk. Szal, csak nyomulj.
2009. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
lehet hogy csak az önbizalom hiány miatt, de én jobban birom, ha egy nő kezdeményez
2009. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Minden kezdet nehéz:) Én ugy vagyok vele,hogy nem a kőkorszakban élünk,szivesen kezdeményezek ha úgy adódik,de egyébként később nem a nőnek kell körbeudvarolnia a férfit,ebben egyetértek.
2009. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha a nőnek van egy kisgyermeke is? Akkor is merhet kezdeményezni?
2009. ápr. 6. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

én nem vagyok egy nagydumás srác sosem voltam nagy nőcsábász de pár pohár után már a legbénább mondatok is bejönnek a csajoknak...mert bármit mondok azt magabiztosabban mondom...


na ezzel csak azt akartam hogy ha ugy van a helyzet én sosem várok de volt már rá példa hogy odajött hozzám egy lány valami szar szöveggel de egyből leesett a tantusz és ilyenkor át kell gyorsan venni az irányítást...szóval engem nemzavar ha a csaj kezdi a dumálást

2009. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ez a nevem! ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki az,ha egy nő kezdeményez.

Ha a kiszemelt férfi kicsit félénk és viszont tetszik neki a kezdeményező nő,akkor utána úgyis hamar megnyílik neki a férfi.

Hogy valaki félénk,annak sokszor lelki okai vannak,őket bátorítani kell és nem megszólni.Sosem tudhatod,hogy mások mit éltek át,és miért olyanok,amilyenek.

2012. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!