Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért néznek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért néznek minden nőt hülyének?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Rossz a kérdés. Legalább is én a saját részemről ki tudom jelenteni, hogy nem tartok minden nőt hülyének. Hogy ezzel férfitársaim hogy vannak, az az ő saját problémájuk. Én például a legmélyebb dolgokról lány ismerőseimmel szoktam beszélgetni, sőt, szerintem a nők esetekben sokkal megértőbbek, mint a férfiak. Én ezt tapasztaltam. Sőt, amúgy szeretnék én olyan okos lenni, mint egy-egy lány barátom. És tényleg, manapság intelligensen csak a nőkkel tudok elbeszélgetni. Még, ha egy nő miatt szerelmi bánatom is van, akkor is őket tartom a jobb beszélgetőpartnernek.

Egyébként miből gondolod, hogy a férfiak minden nőt hülyének tartanak?

2009. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert azok, ráadásul ilyen hülye kérdéseket írnak ki teljesen rossz témakörbe.
2009. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nő vagyok és egyáltalán nem gondolom, hogy a férfiak hülyének néznének.
2009. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért írta ide, mert szórakozik Azért néznek hülyének, mert szórakoznak.Vagy félvállról veszik a dolgot, vagy bosszankodsz és ez tetszik nekik.
2009. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
én is csak a hülyéket nézem hülyének
2009. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Csak azt lehet hülyének nézni aki hagyja
2009. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy hülye kérdés már bocs XD
2009. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
41%
Mert a hajszinünk alapján itélnek meg minket:(Mi pedig a cselekedeteik vagy beszédük alapján döntünk róluk.Szerintem egyetérthetünk abban hogy mind a két félnél találunk nem éppen intelligens egyedeket.
2009. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
mert ez így van! xDDD
2009. okt. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Csak a hülye nőket nézzük hülyének. Úgy mint a hülye férfiakat is hülyének nézzük, nincs kivételezés.
2010. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!