Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha úgy érzem beleszerettem az unokatesómba?

Figyelt kérdés
Nem bírom kiverni a fejemből, körülbelül már 5 hónapja ezt érzem, amikor meglátom nem tudok nem úgy nézni rá mint egy pasira. Ilyenkor elfelejtem hogy rokonok vagyunk. Mit tegyek? Én 17L vagyok ő 20F.
2011. júl. 30. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
HA háborút akarsz a családban és vérfertőzést hajrá
2011. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az történik hogy pedomaci bemegy a szobádba és tovább nem folytatom.......
2011. júl. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt 2 probléma van a meg látommal és a kiverni a fejemből.. a kiverni a fejedből :) hát ha nincs mit és főleg MIBŐL :D a látáson segíthetünk :P
2011. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pasizz!

De nem vele.

Próbáld elfelejteni!

2011. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy.. :) Nem viccből írtam ki..
2011. júl. 30. 00:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. júl. 30. 00:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj privit, szívesen beszélgetnék veled erről!
2011. júl. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A törvény nem tiltja, és azért volt pár jól ismert (pl. Ferenc Jószef és Sissy) és kevésbé ismert ilyen házasság. Viszont nagyon nem ajánlott, mert nagy az esélye annak, hogy fogyatékos gyerek születik!
2011. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!