Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ezt, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt, kedves gyík válaszolók?

Figyelt kérdés

Láttam itt több helyen, hogyha már valami gond van a párkapcsolatban, vagy szakítás volt, és a felek még szeretik egymást stb.. akkor rögtön azt javasoljátok, hogy : keress mást, dobd ki(mint ha egy szemétről beszélnénk), hagyd a francba.

Ugyan miért? Van, hogy tényleg ez a megoldás, de urambocsá, azért nem kellene ilyen könnyen feladni.

Én mindig azt a tanácsot adom, hogy akit szeretünk,azért küzdenünk kell. Akit valaha szerettünk, sosem lesz közömbös a számunkra.

Kicsit lehetnétek optimistábbak! Van mindig megoldás és remény.


2011. júl. 31. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Te meg foglalkozz magaddal. Ne azzal, ki milyen választ ad. Ha nem tetszik nem fogadod meg.
2011. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha többször volt szakitás,akkor az sosem fog müködni.és sokszor csak a megszokás miatt nyüglödnek az emberek.tudni kell felismerni mikor jött el a vége és ne mszorakozni a fel alá járással éveken át is akár...
2011. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eljutottak a szakításig, én azt mondom, tanuljunk a hibáinkból, és ne erőltessük, ami nem megy.
2011. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Véleményt kérnek ki, és nyilván nem sok párkapcsolati tanácsadók vagyunk, egyébként is mindenki mást gondol.


Megjegyzem, ha a többség ilyen választ ad, akkor az nem véletlen.

2011. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Mert szeretik a szilvás buktát! hmm
2011. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, nem azt mondom, hogy nem értem meg az ilyen válaszokat, ebben is van igazság,és mindenkinek más a véleménye.

Csak múltkor nagyon felháborított az, hogy egy lány, aki nagyon szereti a fiúját, máris arra buzdítanak, hogy hagyja a francba, mikor ott még lehetett volna mit tenni.

De ez csak egy vélemény a sok közül, ezért kérdeztem, hogy ezt tapasztalatból mondjátok, vagy egyszerűbb otthagyni a dolgokat, mint javítani rajtuk?

2011. júl. 31. 12:54
 7/11 napietus ***** válasza:
ez sok mindentől függ. más, ha valakik házasok, gyerekeik vannak stb., akkor tényleg mindent meg kell tenni ami emberileg lehetséges, védje az ember a családját körömszakadtáig. meg más az, amikor 18-20 évesen szenvednek egy rossz kapcsolatban. minek? ez már kínlódás, a fiatalságuk meg közben elszáll, mintha soha nem is lett volna, és sírhatnak 30 évesen a végigszenvedett kapcsolatuk romjain. ezt jó elkerülni, hamár kiderült, hogy nem megy, nem szabad erőltetni.
2011. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Veky ***** válasza:
Már nem a szilvásbuktát szeressük, hanem a bauxitfőzeléket!!!
2011. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sokaknak tapasztalata van, azért írják.

Érdemes küzdeni, de hülyét csinálni magadból nem.

Tapasztalat ez is, sajnos.

2011. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Mindenkinek más a személyisége és más tapasztalatai vannak.

Azonban sok olyan kérdés van, ahol szegény lányt megverték,vagy megcsalták,hazudtak nekik és azon filózik,hogy újrakezdje-e.Szóval azért vannak határok szerintem.

Én mondjuk csináltam évekig,hogy visszatértem az első exemhez,és szerencse,hogy még 20évesen abbamaradt végleg,különben még most is ezen nyűglődnék.

Azóta megtanultam,hogy ha szakítottam,vagy velem szakítottak,akkor nem megyek vissza a múltba! Ami egyszer nem működött az nem is fog.Másrészt még az a véleményem,hogy én még eltudom hinni a saját helyzetemben,hogy igenis találok én nála majd jobbat is.Szóval márcsak ezért sem mennék vissza senkihez:-)

(azért nem vagyok egy egoista,de próbálok reális lenni).24n

2011. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!