Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Ezelott 3 honappal egy bulin bokolt egy srac, olelgetett, simogatta a karomat, a csipomre tette a kezet... Ra egy honapra megintcsak bokolt, hogy van bennem valami, amire buknak a pasik, de meg nem tudja, mi.

Most pedig megint egy honap elteltevel voltam lakodalomba es vagy 20-30szor azon kaptam el, hogy engem nez. Leultem egy helyre egy masik csajjal, es akkor is lattam, hogy figyel, majd hazament a csaj, es en letem egy masik helyre, onnantol kezdve mindig arra nezett, ahol en voltam.


2011. júl. 31. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki, bókolt, kedveskedett. Miért nem mentél hozzá oda?
2011. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tetszel neki, szerintem ez elég egyértelmű...
2011. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mar 3 honap eltelt azota, hogy probalt fuzni; meg mindig tetszek neki?
2011. júl. 31. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
ezt is meg lehet állapítani.. még mindig csinálja ugyanezt?
2011. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azota nem beszeltunk, nem volt alaklmunk beszelni.
2011. júl. 31. 19:46
 6/8 gyíííháááá ***** válasza:
töketlen vótá jányomXDD
2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miert voltam toketlen?
2011. aug. 2. 16:35
 8/8 Bogee123 ***** válasza:
Ez deédes voolt...szerintem szeret, ha te is szereted, akkor ott van, egymásnak teremtett titeket a sors.:)
2011. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!