Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kérhetek olyat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérhetek olyat a páromtól, hogy mikor együtt alszunk, akkor összebújva aludjunk?

Figyelt kérdés
nem régóta vagyunk együtt,azt mondja,hogy összebújva nem tudna aludni,de én nagyon szeretek úgy:) igaz,azt is mondta,hogy a kedvemért megpróbálhatjuk:) ha én vagyok az első barátnője,akkor simán megszokhatja még, nem? vagy önzés lenne,ha megkérném,hogy próbálja meg?:)most még külön takaró is van.. mondjuk nem egy kis ember a szerelmemlehet az is zavarja,akinek szintén nagyobb növésű párja van hogy csinálja?:D
2011. júl. 31. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy szeretném ha összebújva tudnánk elaludni de nem vagyok képes rá. Mocorgok, elzsibbad a kezem stb:\
2011. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, hogy összbújtok, és mikor egyikőtök felébred, mert zsibbad vagy kényelmetlen, akkor mindenki megy a saját térfelére. Azt is lehet, hogy ha valaki még ébren úgy érzi, már közel az álommanó, már akkor visszavonul. Ha ezt előre ledumáljátok, működhet. Egész éjszakára viszont tényleg esélytelen, nem fogtok jól aludni.
2011. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én is forgolódós vagyok.az előző barátommal úgy csináltuk,hogy összebújva aludtunk el,éjjel forgolódtunk,de valahogu mindig egymásnál kötöttünk ki.valami ilyet szeretnék,hiányzik a közelsége(nyilván nem kezdem neki ecsetelni,hogy az exemmel hogy vol)
2011. júl. 31. 13:32
 4/11 A kérdező kommentje:
én is forgolódós vagyok.az előző barátommal úgy csináltuk,hogy összebújva aludtunk el,éjjel forgolódtunk,de valahogu mindig egymásnál kötöttünk ki.valami ilyet szeretnék,hiányzik a közelsége(nyilván nem kezdem neki ecsetelni,hogy az exemmel hogy volt).de talán megkérhetem rá,hogy próbálja meg
2011. júl. 31. 13:34
 5/11 A kérdező kommentje:
hopp véletlen kétszer küldtem,bocsi és köszi a válaszokat!:)
2011. júl. 31. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:
egy időben nekünk sem ment. de aztán rászoktunk, hogy összebújva alszunk el, aztán hogy az éjszaka folyamán hogy alszunk, az már mindegy. ha felébredek éjjel, akkor újra hozzábújok, meg reggel is.
2011. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Össze kell szokni ennyi az egész. Minden este persze nem valószínű h működik a dolog, lényeg h találjatok egy kényelmes pózt amiben kényelmes akár elaludni. Mi úgy szoktuk h párom a hátán fekszik én pedig a mellkasára és úgy ölel át.
2011. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérhetsz olyat persze.
2011. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is ugy szeretek aludni. a páromnak nincs is gondja ezzel. mindig a fejem a megkasán van és hallgatom a szívverését, ez a kedvenc "dalom".
2011. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én minden romantikus fellángolás ellenére képtelen vagyok másokkal egy ágyban aludni, és mások se tudnak velem, ezért úgy gondolom, hogy egy próbát mindenképpen megérne nektek, de nem hiszem, hogy erőltetni lehetne. Nem tudom, a párod milyen, de én, tök mindegy, hogy mikor fekszem le, de fél-egy órát még ébren vagyok, és nem tudok nyugton feküdni, az nagyon kényelmetlen, elzsibbadok, leizzadok, még ha egyedül vagyok, akkor is, szóval muszáj ezt az időt végigforgolódnom, rendezgetnem a párnákat, orrot fújnom, újratakróznom - ezzel a tevékenységgel viszont kitúrom a másikat (azon felül, hogy a zaj miatt a padlón se tudna elaludni), és én se érzem magam komfortosan, hiszen nem fészkelődhetek úgy, ahogy normálisan tenném. Ezért végeredményben felszínesen alszom, másnap fáradt vagyok, és a partner is mint a mosottszar, hiszen nem lehet úgy aludni, hogy valaki hányja-veti magát melletted.

2011. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!