Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor csókolóztatok először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
Hol? F/L? A másik hány éves volt? És milyen volt?
2011. júl. 31. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

14/L voltam a partnerem ugyanannyi éves volt.

És először nem tettszett annyira mert nagyon szokatlan volt,de aztán a többinél már kezdtem bemelegedni és egész jólesett..:)

2011. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, lány. A fiú 22. Egy buszpályaudvar mellett történt. Jó volt, viszont a dologból nem lett kapcsolat.
2011. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A fiú ágyában

14 voltam

A srác is annyi volt

Furcsa...először nagyon féltem,mert tapasztalatlan voltam,Ő pedig tapasztalt,de később már élveztem :D

2011. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most így olvasgattam szülinapi bulikról, és felidéztem a közelmúlt partijait. Eszembe jutott a legjobb barátnőm 12. szülinapja, amikor 'Felelsz, vagy Mersz?'-et játszottuk, és... hát tulajdonképpen akkor kaptam meg az első puszimat egy fiútól... És ez annyira durva. De ez nem is volt 'igazi'! Vagyis én nem szerettem őt, meg semmi. Ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés, még kicsit sokkos állapotok uralkodnak felettem...
2011. júl. 31. 14:06
 5/11 anonim válasza:
20%
Hát én a gyerekvállalás,nevelés kategóriában találtam!Különben a csók meg mindenkivel más.De ahogy olvasom a kérdésed valószínűleg még nem tapasztaltad hogy milyen.
2011. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt.:D
2011. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy park szerűségben én voltam 17 ha jól emlékszek ő akkor még 15 vagy talán már 16 is volt, és rohadt szar volt. Azután csak szájra adtam puszit. Jobb csaj kellett volna és akkor nincs baj :)


18F

2011. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

(14:48 vagyok.)

Amúgy miért vagy "sokkos állapotban"? Mostani o.kiránduláson is mindenki össze-vissza smárolt mindenkit, sokaknak ez volt az első, úgyhogy nem vagy egyedül.

2011. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14 évesen ... de a legtöbbet jelentő csók most pénteken. :)

14 évesen osztálykiránduláson több sráccal is, nem volt semmi extra, a srácok annyi idősek voltak, mint én.

Pénteken meg a buszmegállóban egy jóval idősebb sráccal. Rövid volt, de nagyon élveztem. ^^

16/l

2011. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15 voltam (lány), a fiú meg 20. egy buliban, és nagyon jó volt, kivéve, hogy én romantikusabbnak akartam az elsőt, ez meg nem volt az, tekintve, hogy kb. 5 perce ismertem a csávót. ettől függetlenül azért jó volt.
2011. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!