Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom már a masztit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom már a masztit?

Figyelt kérdés

Eddig nem telt el úgy nap, hogy minimum kétszer ne nyúltam volna magamhoz. Most viszont már több, mint egy hónapja szinte nem is csináltam, csak kétszer-háromszor az elmúlt egy hónapban.

Mitől lehet ez a hirtelen vágy csökkenés?

Szűz lány vagyok.


2011. júl. 31. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonzavar. Nem kell megijedni. Ilyen velem is előfordult már.
2011. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy az volt a fura, hogy napi 2x magadhoz nyúltál és ez a normál állapotod?

most persze nem a sokmaszturbálás ellen beszélek, imádom mikor már ki vagyok purcanva és a lány még mindig akarja :D

2011. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az lett volna a fura, ugyanis mióta elkezdtem csinálni mindig is így volt, hogy napi 1-2 minimum. Most meg egy ideje szinte semmi...
2011. júl. 31. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valami más elvonja a figyelmedet egy ilyen fontos dologról? =))
2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet h a hormonjaid mostmér férfire vágynak nem a kezedre vagy más segédeszközre...
2011. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!