Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti szoktatok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti szoktatok akkor bamulni egy csajt, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Az tortent velem, hogy mult heten lakodalomban voltam, es amelyik zenekar zenelt, annak ismerem az egyik gitarosat(ezelott 2-3 honappal ismertem meg egy ismeroson keresztul, bokolt, olelgetett, kozeledett felem), majd a lagzin azt vettem eszre, hogy akarhanyszor raneztem, o midig engem figyelt. Ezt kb olyan 20-25 alaklommal vettem eszre ezen az esten.
2011. júl. 31. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, max egyszer ránézek azt cső.

Igen esélyes hogy bejössz neki:D

2011. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bámult, egyértelműen tetszel neki. Ha az embert valami nem érdekli, azzal nem foglalkozik.
2011. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akkor is bámulom ha szép vagy ronda:D Pl ismerek egy nagyon ronda csajt azt néha ránézek azon gondolkozok h h lehet ilyen ronda(lehet h kicsit durván hangzik de ez van):D
2011. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig meg mindenkitol azt hallottam, hogy hogy lehet, hogy egy ilyen szep csajnak nincs baratja? (nem azert irtam ezt, hogy felvagjak, hogy jaj, de szep vagyok, hanem azert, mert nem vagyok csunya)
2011. júl. 31. 18:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze elhiszem h nem vagy csúnya,ezt nem is mondta senki:)
2011. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát én ha van egy jó csaj aki tetszik azt nagyon megfigyelem.:D

De ha valaki durván ocsmányul néz ki aztis szoktam bámulni.:'D

2011. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévővel:DD
2011. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, de ha egy embert nagyon csúnyának találok, akkor arra is rá tudok feledkezni, hogy na ez meg hogy jött össze:D
2011. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!