Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Gerjedtek a lovasokra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gerjedtek a lovasokra?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy azokra a pasikra, akik szabadidejükben szoktak "rendes" lovon lovagolni.
2011. júl. 31. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én ezt nem így mondanám.

Tisztelem azokat az embereket, akik szeretik az állatokat.

2011. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na jó, de én arra gondoltam, hogy azért mégis egy ilyen "sportot" űző hapsi sztem jobb az ágyban.
2011. júl. 31. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
nem bukom semmilyen hobbira. Attól, h én szeretek teszem azt úszni, akkor nem fogok midne úszni tudó férfiba beleszeretni... kivéve ha az Brad Pitt
2011. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb az ágyban?

Az,hogy ki mennyire jó nem ettől függ.

2011. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Például azért, mert maga a lovaglás közben a csípőt kell használni?!
2011. júl. 31. 20:12
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem a lovaddal akarnak majd sexelni.
2011. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerinted ügetés közben a lovasnak nem kell a ritmust felvennie?!

Látszik az embereknek ennyi lövésük nincs a dolgokhoz. -,-

2011. júl. 31. 20:14
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
igen, látszik, h neked sincs lövésed a dolgokhoz. Kit érdekel, h egy pasi hogy riszálja magát lovaglás közben? Én speciál a férfiakra gerjedek be, nem a hastáncosokra
2011. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

És akkor mi van, ha a csípőjüket kell használniuk?

Neked nincs fogalmad erről, ha ezt összemosod a szexualitással.

Van ritmusérzéked, oké, nekem is, én zenész voltam, de a szexualitásnak ehhez semmi köze.

A szexben a partner igényeit kell felismerni és azt kielégíteni a megfelelő időben és mértékben.

Ehhez a mozgás édes kevés. Akkor kb. mindenki profi lenne az ágyban, ha ez ilyen egyszerű lenne.

2011. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki magyar nevelést kapott szőrén is tökéletesen megüli a lovat és ösztönből jön mit kell tennie... És szerintem undorító mikor valaki ilyen alap dologgal akar felvágni mint a lovaglás ez egy vérbeli magyarnak olyan mint ha valaki tudna járni...
2011. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!