Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit Tegye ha nem hiszik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit Tegye ha nem hiszik el hogy jó gyerek? :/

Figyelt kérdés
Járok egy gyerekkel,14 éves én pedig 13...de roma és a szuleim tiltsák hogy ilyen gyerekkel járjak én nagyon szeretem öt és nem akarom elhgyni ,nem rossz gyerek és az anyja cseh és csak az apja roma ...a szuleim nem hisik el hogy ö normális és jó gyerek ..mit tegyek hogy engedjék hogy járjakvele ? :/ :/ nagyon szomorú vagyok, mert nagyon szeretem öt !!! és a szuleim emiatt a facebookról is letiltottak ,nem tudok a barátokkal bezsélni :/ :/ hogyan szerezzem vissza ha fi´t és a facebookot ?
2011. júl. 31. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutasd be anyádnak
2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért és a betukihagyásért
2011. júl. 31. 20:12
 3/10 A kérdező kommentje:
de féllek,hogy az anyám lecseszi ötet és az nekem irtóra ciki lenne ˇ
2011. júl. 31. 20:12
 4/10 axdsc ***** válasza:
Először az általánost el kéne végezni
2011. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek amit most nekünk.
2011. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ezt már elmondtam nekik ! De van neki egy testvére aki olyan perverz és olyan rossz ,szerintem azért nem hiszik el hogy ö normális :/
2011. júl. 31. 20:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem minek kel lenézni hogy valakinek barnább a bőre

Vannak a romaszármazású csávók és lányok közt rendesek én ismerek ilyeneket ez a baj veletek hogy egyböl itéltek pedig nem is ismeritek

2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lécci ne írjatok olyan válaszokat,amelyek ezt még nehezebbé teszik ! Dr.Love írta eddig a legértelmesebb választ ( Kösszi) ...nagyon nehéz ez nekem ... és A rAsszisták ne írjanak nekem ...köszi
2011. júl. 31. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy félig roma barátnőm, legalábbis ő ezt állította magáról. Én biztos nem gondoltam volna róla... Éppen ezért senki más nem is gondolta róla, a szüleim sem. Bár én egy kicsit idősebb voltam már, nyilván nem tiltottak volna el, de ismerve a szüleimet, lehet, hogy tettek volna megjegyzést.
2011. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!