Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeret jobban, es kit fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit szeret jobban, es kit fog ezutan?

Figyelt kérdés

Van egy tanarom, aki szinte minden lanynak tetszik. Es en ugy vettem eszre, hogy engem szeret a legjobban, mint ember, mert en komolyabb vagyok, en erettebb vagyok, de persze tudom ez nem szerelem. Egy idoben el voltm keseredve, hogy engem utal, mert velem nem viccelodik, de rajottem, hogy pont azert nem, mert engem erettebbnek lat. :) most el fognak menni nehany osztalytarsammal kirandulni 5 napra. (gyerekfeszti) es ugy felek, hogy ott kozben valakivel jobban lesz, jobb kapcsolatba fog kerulni, mint velem. :( ott lesz az egyik csaj, aki mar elhatarozta, hogy o marpedig mindig vele lesz, es a kozelebe ferkozik... tudom, hogy egyikonkbe se lesz a tanar szerelmes, de azert en szeretnem, ha engem tovabbra is jobban birna. Szerintetek amiatt, hogy mots vele lesz 5 napig, es en nem leszek ott, engem hatrabb fog helyezni a "listajan"? :D

Koszi mindenkinek elore is


2009. ápr. 7. 21:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, es nem en hanem o mondta, hogy komolyabbnak lat a tobbsegnel.
2009. ápr. 7. 22:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindez a szerelem, szex témakörben... :)
2009. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!