Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor mondjátok azt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor mondjátok azt egy lányra, hogy "jó csaj"? Milyen külső-belső tulajdonságok tartoznak bele?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:12
 1/5 x) ***** válasza:
Hát a "jó csaj" az külső tulajdonság.. miért nem tudjátok azt mondani fiúk hogy "kedves, aranyos és szép lány" nem pedig azt hogy "kúrnám!" :D
2011. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnánk azt mondani?:) A "kúrnám" szót meg csak olyan lányra mondják, aki olyan is...(én nem szoktam mondani) 22F
2011. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jó csaj valóban külső tulajdonság általában. Viszont talán még annyi pozitívum, hogy valamennyi tisztelet is van ebbena szúrnám és társaival szemben :)

Akkor mondjuk, hogy kedves, jófej, aranyos stb lány, ha már ismerjük valamilyen szinten :)

2011. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez nagyon relatív. Én az arányos, nőies testalkatú, természetes hajszínű lányokra mondom, más meg másokra. A belső tulajdonság csak ráadás. Nem attól lesz "jó csaj" valaki, de ahhoz, hogy érdemes legyen vele hosszabb távon időzni az életben, a belső tulajdonságok sokszor sokkal fontosabbak, bár ezek önmagukban nem állnak meg, mert olyanok, mint egy üres zsák. Hiába ragyogó pofa egy lány, ha ronda, mint egy kályhacső. A legtöbbet a kedvesség nyoma latban. Egy kedves lány még ha az átlagosnál csúnyább is, hamarabb elkel, mint a szebb, de kedvesség híján lévő lányok. Az ún. "jó csajok"-nál viszont nem a kedvesség, hanem inkább a nedvesség számít. :)

Ugyanis akire ösztönből néznek a fiúk-férfiak arra mondják rá, hogy "jó csaj". Akitől pedig elszáll az agyuk és csőlátásuk lesz - magyarul szerelmesek lesznek belé, vagy legalábbis tudnának lenni, az egyszerűen csak szép, vagy gyönyörű. Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagy mell kerek fenék. a mai világban más nem számít. tisztelet a kivételnek.
2011. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!