Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan közöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan közöttetek akinek biszexuális a barátnője? Működhet így jól egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Én nem fiú vagyok, hanem a biszexuális barátnő. A barátommal lassan két éve együtt vagyunk, közös jövőt tervezünk, lakásvásárláson gondolkozunk. Nem egészen értem, mi köze van ahhoz, hogy esetleg egy lányt is megnézek az utcán, vagy vonzónak találok ahhoz, hogy működik-e a kapcsolatunk. Tekintve, hogy a nőkhöz és férfiakhoz egyaránt vonzódom, és most vele, férfivel vagyok, egyértelműen kinyilatkoztatja azon szándékom, hogy most rá, mint férfire van szükségem. A kapcsolat a minennapokban egyátalán nem attól lesz működőképes vagy képtelen, hogy előtte vagy esetleg utána hány nővel fekszem össze, mint ahogy ez az ő oldaláról is igaz (más kérdés, ha ez a kapcsolat alatt történne).

Ha a barátnőd heteroszexuális lenne, ugyanannyi esélye lenne, hogy elhagy egy pasiért, mint hogy most egy nőért.


Mondjuk nem tudom, hány éves vagy, de mostanában a 14-16 éves korosztályban nagy divat "leszbinek" meg "binek" lenni, úgyhogy arra nem vennék mérget... ;)

2009. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az utolsó barátnőm bi volt. Nem volt ebből gond, sőt még izgalassá is tette sokszor az együtléteinket.
2009. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy együtt járunk,de neki van egy lánnyal is kapcsolata.
2009. ápr. 8. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Teljes mértékben egyetértek az elsővel - és nem tudom, miért kellett lepontozni.
2009. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta, ez feltehetőleg ideiglenes helyzet, és jó eséllyel a másiknak is lesz majd barátja idővel.


Mindenesetre amíg a ti kapcsolatotok rovására nem megy a dolog, addig ez szvsz inkább érdekes/izgalmas, mint aggasztó.


Ha ugyanis egyszer mégis otthagyna, az nem azért lesz, mert a másik jobb az ágyban, mint te, hanem azért, mert eleve is volt számos más gondotok, amit nem tisztáztok. Ha amúgy rendben van a kapcsolatotok és mindig mindent meg tudtok beszélni, el tudtok rendezni, akkor nincs mitől tartanod.

2009. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is pontoztam le! Vagy valamit rosszul csináltam?
2009. ápr. 8. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az viszont gáz, ha melletted barátnője is van. Akkor te minek vagy? Vagy minek van a barátnő? Ez semmiben sem más, mintha egy hetero barátnődnek lenne melletted egy másik pasija... Ne tűrd, mi értelme?


A biszexualitás nem azt jelenti, hogy egyszerre vagy együtt fiúval és lánnyal is, hanem hogy alapvetően mindkettőt vonzónak találod, DE nem egyszerre tartasz barátot és barátnőt is, mikor mi...


Most már komolyan érdekel, hány évesek vagytok.

2009. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En biszexualis csaj vagyok!

Azt azonban nemtudom, hogy mukodhet-e igy egy kapcsolat, mivel még soha nem volt pasim.

De Szerintem ez nem befolyásol semmit, miért ne mukodhetne?

2009. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mindketten és így,hogy csak járunk nem zavar(jó,egy picit)de feleségül nem venném.Nem azért mert bi,hanem a másik kapcsolat miatt.
2009. ápr. 8. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!