Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így nagyon gáz? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nagyon gáz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ebbe a témába írom, de ezt olvassátokk sokan, és valamennyire kapcsolódik is hozzá a kérdésem! :D

Na szóval az a lényeg, hogy 17 éves srác vagyok, és az alsótestem eléggé szőrös, lábak, ágyéktájt és a fenekem.

És engem az ágyékomnál és a hátsómnál meg a közte lévő részen nagyon zavart a sűrű szőr, ezért részben szőrtelenítő krémmel leszedtem részben leborotváltam..

A lábaimat nem akarom, mert ott nem zavar meg szerintem azért még is csak normálisabb a szőrös láb mint a csupasz... a lábfejemről gyantával szedettem le, mert azért nem akarok hobbit lenni... :/ A kérdésem a következő lenne ez nagyon gáz? mert focizom és jövőhéttől lesz edzésem és a zuhanyzoban pl nem gáz, hogy full szőr láb és csupasz "alsógatya rész"? meg nem csak ez, de ha eljutunk a barátnőmmel ahhoz a részhez, nem lesz nagyon gáz?


köszi előre is az értelmes válaszokat! :)


17/F


2011. aug. 1. 22:02
1 2
 1/11 Hailey13 ***** válasza:
szerintem nem gáz, nincs vele semmi baj, de csajodnak ne reklámozd:D
2011. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kár, hogy levágtad a seggszőrödet... [link] ha érted mire célzok...;)
2011. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kapital ***** válasza:
elmondom neked hol basztad el... most sűrűbben fog nőni és nem biztos hogy lesz kedved/időd folyton ezzel szenvedni... a mai világban már nem gáz ez, de szerintem ráértél volna
2011. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem sem gáz,bár a fiúknak biztos más a véleménye erről.

21/L

2011. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A zuhanyzóban a srácok nem mernek megbámulni emiatt, hisz még azt hinnék róluk, hogy melegek. A barátnőd pedig, ha majd eljuttok oda, akkor nem azzal fog foglalkozni, hogy hol vagy szőrös. Ne aggódj!!!
2011. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tényleg zavart nagyon, mert tényleg így kényelmesebb meg azért ugye nyár van.. :D hát most ugye könnyebb szőrtelenítővel kenni, mert ugye ha kinő akkor rövidebb mint alapjáraton volt.. :D nem értem a kép linket amugy :D
2011. aug. 1. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiúm dettó ez..Mármint lába, segge, lábfeje, farka, meg a köldökétől a hasáig van egy csíkban szőr..Plusz hónalj, mellkason 1 pici meg arc...Egyedül az arcáról szedi :D

Én nemis akarnám hogy szedje máshol is...Mármint bocsi hogy eztmondom de elég idiótán nézhetsz most ki igy mintha egy szőrharisnya lenne rajtad ugy tudom elképzelni :D Szerintem hagyd, had nőjjön meg és ne szedd.

2011. aug. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát pont ezért kérdezem.. :SS azon gondolkoztam, hogy esetleg így szépen lassan kikopik majd ugyis, mint tavaly a sok becsúszástól a combomon és akkor nem lesz "szőrharisnya" az úgy normálissabban nézne ki ?:D
2011. aug. 1. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:
huszon akárhány éves focista ismerősöm az egész lábát gyantáztatja kéthavonta, na az gáz, de ez szerintem nem
2011. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 2. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!