Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen fiúkat szerettek? Fiúk, hogy oldanátok ezt meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki évek óta tetszik, sajnos én már nem abba az iskolába járok, ahova ő, nem egy felsőoktatási intézménybe kerülünk, de a közeljövőben pár órára össze fogunk futni, majdnem minden 2., vagy 3. nap beszélünk msn-en (sajnos más a baráti körünk, lakóhelyünk is távol esik egymástól, neki van barátja), de ha összefutunk, milyen legyek?


-Beszédes? :D

-Kérdezgessem, hogy vele mi van? :D hogy alakul az élete?

-Tegyek sok megjegyzést rá?

-Figyelmes? :D

-Rosszfiús? :D (inkább hülyeségeket mondjak neki és hagyjam félbe a dolgokat, olyan pillantások és be nem fejezett dolgok lehet megmozgatnak benne valamit...) Buknak erre még a lányok? :D

- stb. (találjátok ki :D)


19/F (ő 18/L)


2011. aug. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél bunko ez minden lánynak bejön ezt garantálom! Hidd el ha lenne egy nö aki elött ott van egy pasi aki üti és veri is és másik aki szereti mint állat azok közül a szemetet fogja választani mert a nök titkon szeretik a rosszfiukat, csinálj ugy mint ha nem érdekelnéd.
2011. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és én 22/ L
2011. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen add önmagad. Arról beszélj vele, amiről szeretnél, csak érezd magad jól vele. Nyugodtan kérdezgethetsz róla, meg mesélhetsz neki bármit. De jobb, ha valami programot is szerveztek.
2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-Beszédes? :D Beszélj, figyelj rá,h ne legyen kínos csend, de hagyd a lányt is szóhoz jutni, ha elkezd mesélni valamit, lássa,hogy figyelsz rá és érdekel az, amit mond :) Imádjuk, ha valakit érdekel amiről papolunk, közben az egy tök snassz téma:D

-Kérdezgessem, hogy vele mi van? :D hogy alakul az élete? Mindenféleképpen! Szeretjük ha valaki törődik velünk! De azért ne ess túlzásokba, nehogy véletlenül belekérdezz valamibe, ami régi sebet tép fel, vagy ilyesmi :) Csak óvatosan!

-Tegyek sok megjegyzést rá? Megjegyzést? Nem feltétlenül kell, felhozod milyen csinos, ha tényleg így látod, de ne vidd túlzásba, akkor rögtön levesszük,h bejövünk egy srácnak és már nem érdekel annyira.. szeretünk azért mi is egy icipicit küzdeni, de első alakalommal agyon vagyunk dicsérve, lelombozódunk:)

-Figyelmes? :D Ez kérdés?!:D

-Rosszfiús? :D (inkább hülyeségeket mondjak neki és hagyjam félbe a dolgokat, olyan pillantások és be nem fejezett dolgok lehet megmozgatnak benne valamit...) Buknak erre még a lányok? :D Én nem szeretem, ha valaki elkezd egy mondatot fejezze be! Persze lopott pillantások, elvétve.. de én erre annyira nem bukok:)

De ami a legfontosabb, légy önmagad!

2011. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél beszédes, mert lehet h a lány nem az (vegyük példának magamat) és tegyél rá megjegyzést, az jól fog neki esni...

14/L

2011. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én akkor magamból kiindulva: Szerintem mindenképp legyél jó hallgatóság, az bejön a lányoknak,de azért te is tudj miről beszélni. Lehetőleg ne "csapongj" azaz ne válts folyton témát, stb. És rosszfiús...mindenképpen, de mértékkel ;)
2011. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!