Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
15 és fél éves fiú vagyok. Soha nem volt még barátnőm. Persze már voltak lányok akik tetszettek, beszélggettem velük, jóba voltunk, kerestük egymás társaságát. De randira senkit nem hívtam el, mert tartok a csalódástól.
2011. aug. 1. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
15 évesen ezt a dolgot könnyen rendbe lehet tenni, föleg ha vannak lányok, akikkel joba vagy.elhivod aztán kész.majd lesz valami. nem vagy abban a helyzetben, hogy pl se idöd, se lehetöséged az ismerkedésre, mert elmultál joval 20, nincsenek ismeröseid ahol épp laksz, stb...
2011. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kapital ***** válasza:
az önbizalom hiányon csak egy siker tud változtatni... legalábbis nekem ez a véleményem... ne félj a csalódástól mert veszteni semmit sem vesztessz...
2011. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SIKERSIKERSIKER
2011. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy fecske nem csinál nyarat. folyamatos sikerek kellenek...az ilyen impulzosok hamar lecsengenek, és megtorpansz.
2011. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vézna vagy gyúrj, ha buta olvass. Ha a nőkhöz, akkor olyan irodalmat. Ha valami nem ok, CHANGE cak cak cak cak cak... :)
2011. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig zárkózott vagy, gátlásos és szonrogó, akkor erről le kell szokni.
2011. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :))
2011. aug. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!