Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha a pasitok nyalja, puszilgatja, finoman harapdálja a lábacskáitokat, vagy szopogatja a lábujjaitokat? Engem komolyan, néha jobban izgat egy szép női láb, mint bármelyik más testrészük. :$

Figyelt kérdés

2011. aug. 2. 08:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Én azt szeretem, ha párom határozottan végigsimítja a lábamat, attól beindulok. :D A puszilgatást is szeretem, de szopogatni a lábujjakat? Azt már nem... :D
2011. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
az emberek komolyan minden szart a szájukba vesznek :D
2011. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
engem zavarna. túl gyakori lett mostanság ez a lábfétis, mivan, ez is valami divat lett?
2011. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire divatból csinálják egyesek, azt nem tudom, de engem azóta vonz, mióta az eszemet tudom. :D
2011. aug. 2. 09:50
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
nem olyan rossz 20L
2011. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Akinek rossz, annak a párja valamit nagyon rosszul csinál. Egyébként nem tudom miért tartanak egyesek tőle, még csak nem is fáj, mint (valakinek) az anális szex...és lábat is lehet előtte mosni, utána/közben pedig egy talp masszázzsal kényeztetni a kedvest. :$
2011. aug. 2. 13:35
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Engem nagyon izgatott mikor a barátom(ex) csinálta...az elején kicsit bizarr volt, de most már értem egyesek miért imádják...nekem nagyon bejön! L
2011. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
:))))
2011. aug. 22. 14:35
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Én volt barátnőmmel próbáltam ki, elején csak poénból, aztán később már ő szerette volna mindig :D Jó is volt.. :)
2011. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%

Engem annyira nem izgat,és nem hiszem hogy azért,mert a barátom rosszul csinálná.Szeretem a talpmasszázst meg a simogatást,de a harapdálást és szopogatást nem nekem találták ki.


21/L

2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!