Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik felköszönteni születésna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik felköszönteni születésnapja alkalmából az exet?

Figyelt kérdés

Békével váltunk el, nincsen harag, de 4 hónapja egy betűt se beszéltünk egymással mióta szakítottunk. 2 évig voltunk együtt. Nagyon szerettük egymást (talán még mindig)

Nem tudom most mit tegyek.... felköszöntsem vagy evvel feltépnék neki valami sebet? Esetleg rosszul esne ha nem írnék?

Kérnék szépen véleményeket :( nem tudom mit csináljak

21l

ő 27


2011. aug. 2. 21:28
 1/7 anonim válasza:
100%
nem véletlenül nincs a jövődben, ha vége szakadt, akkor szerintem hagyjad, de mindki másképp gondolja
2011. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
engem is felköszöntött a volt barátom. pedig 6 hónapig nem beszéltünk... és életem legszebb születésnapja volt... :) én spec nagyon örültem neki, és ez volt a meglepetés... mert tudta, h örülnék neki :)
2011. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is felköszöntöttem a barátomat, és nagyon örült nekem...kb hasonló helyzet, mint nálatok. szerintem nyugodtan.
2011. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
ha nem váltatok el haragban, persze hogy köszöntsd fel!:) tutira örülni fog neki:)
2011. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresztapámnak 13-14 éves párkapcsolata ért véget néhány éve. A mai napig fel szoktákt egymást köszönteni, ők is békében váltak el, megbeszélték, hogy ez így már nem jó, próbáltak több mindent tenni, de nem lett jobb, így maradt a szakítás. Mondjuk ők azóta is tartják a kapcsolatot, szoktak beszélgetni, találkozni időnként.


Szerintem végülis azzal, ha felköszöntöd csak kifejezed, hogy még mindig emlékezel rá és erre a napra, ami azért neki is jó érzés lehet.

Bár szerintem itt annak kellene döntenie, hogy te hogy látod a dolgokat, ha te úgy érzed, köszöntsd fel:)

16/L

2011. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Ha békével szakítottatok akkor arra gondolok, hogy értelmesen meg lettek beszélve a dolgok ergo nem kéne másra gondoljon amiatt, hogy felköszöntöd. Ezekmellett szerintem egy szép gesztus is, én ha tehetem mindig felköszöntöm az exeket is és mást is. Én azt mondom, hogy szép gesztus lenne tőled és ő is értékelné ezt. Attól, hogy ex még nem kell bunkónak viselkedned vele, hiszen ő is tudja nagyon jól, hogy te tudod mikor van az ő születésnapja:)
2011. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszaitokat

rengeteget segítettetek!! írok neki egy sms-t szerintem :)

kicsit azért izgulok :)

2011. aug. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!