Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alkat a nyerő nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alkat a nyerő nálatok?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok lécci
2011. aug. 2. 21:50
1 2
 1/15 AndiBandi93 ***** válasza:

tökmindegy :) lehet mackós és nyurga is :)


17/L

2011. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem a normál testalkat jön be,se nem kövér,se nem sovány. Legyen szálkás. Egyenes testtartása legyen,az sokat számít nagyon. Arányos legyen! Ne legyen szőrös csak a keze és a lába,na meg mondjuk az is cuki ha a hasa alatt van egy pici:) Kb ennyi számomra.:) 22lány
2011. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezek tetszenek nekem a legjobban

[link]

[link]

[link]

az ilyen alkat mindenkinél nyerő nem kövér de nem is sovány

2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Képeket is küldhettek az ideálotokról, abba meg van minden.. Arc, fenék, mell, alak
2011. aug. 2. 21:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Mackós.

Egyetlen 2 méteres izomkolosszus ismerősöm van, őt viszont elfogadnám, fantasztikus pasas :)


N

2011. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

[link]

nekem az ennél egy kicsit..hogy is mondjam.. nyurgább emberkék tetszenek, de elég közel jár az ízlésem ehhez

ha férfi lennék akkor közepes mell, szép, kerek fenék, szép csípő, és vékony alkat, de nem egy anorexiás :)

2011. aug. 2. 22:10
 8/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21:56os vagyok. Fú,nekem pont az ilyen test a kedvencem.:) Sajnos nem olyan sok rohangál az utcán belőle...
2011. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!