Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom nagyon hülyén hangzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nagyon hülyén hangzik, de akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy van egy lány, osztálytársam (8.ba megyünk most) és nem tudom hogy teccek-e neki.

Facebookon nagyon sok hozzászolásomat lájkolja, meg minden.

Jó igen így meg úgy...tudom én is ezt mondanám.

De ő amúgy eddig nem volt ez a "lájkolgatos".

+ Nem az a tinip*csa, aki nyalóka SZ*POS képeket kirakna fészbukra, meg ilyenek.

Unatkozik, vagy lehet hogy tetszem neki?

Női agy szóval nem értek hozzá :S

Lehet les z pár hülye hozzászolás, de azért remélem hogy komolyan veszitek amit írok. :)


2011. aug. 2. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy tényleg csak unatkozik...
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szenszi ***** válasza:
a lelkedet akarja elrabolni
2011. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hailey13 ***** válasza:

nem tudom, legyél f*sza gyerek és támadd le:DDD

mármint csak képletesen.:D

én egyszerűen azt "lájkolom" ami tetszik. és lehet öntudatlan nem is arra figyel hogy kié, egyszerűen csak tetszik neki a hozzászólás. és ez szinte mégjobb:)

hívd el valahová!

vagyis, azt nem írtad hogy nekem bejön-e:D

2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hailey13 ***** válasza:
bocsánat, *nekeD xddd:D
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem a f@szbúkból indulnék ki. Ha találkozol vele élőben, akkor próbálj beszélgetni vele. Ha vevő a társaságodra, akkor lehet, hogy jó úton jársz.
2011. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bökd meg fészbukon, az mindent elárul XD
2011. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

XD kösz

Öööö...Bejön, de változóan jönnek be csajok, (szerencsére) már nincs olyan hogy kiszemelek egy nagyon jó csajt és az kell, mert abba belebukok xd

aztát. (párásztosan :D) nekem 10 bejegyzésemből 8at belájkol, Istenem de hülyén hangzik ez hogy belájkol akkor biztos bejövök neki xd nadenembaj, nincs kizárva :D

2011. aug. 2. 22:41
 8/12 A kérdező kommentje:

Bökdösöm xd

Meg valóságban is :D

És szívesen böködném még máshol is :D

2011. aug. 2. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:
hát azt nem tudom, hgoy Te neki bejössz-e, de Neked Ő biztosan bejön, ha ennyit foglalkozol vele! :))))
2011. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ott kezdődik hogy nekem kb minden csaj bejön xD

Am. általában azért nem mozdulok sehova mert kevés a magabiztoságom xd

2011. aug. 2. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!