Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Egy fiú szerelmett vallott nekem,de jó barátságban voltunk és ez egy kicsit megviselte a barátságunkat.A Születésnapomon sem foglalkozott velem,akármit is csináltam.

Ma is köszöntem neki és rám se hederített.Miért csinálja ezt ?Tippek?


2011. aug. 2. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a legjobb lány barátomnak vallottam talán azért csinálhatja mert fél hogy te valahogy másként nézel rá, ha meg beszélitek akkor rend lesz (elvileg).
2011. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én csak annyit mondtam neki,mikor ezt elmondta nekem,hogy most erre nem tudok mit mondani,mert ezt nem gondoltam volna..És lelépett..Mert állítólag dolga volt..Azóta még vissza se köszön:(
2011. aug. 3. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
szegeny tobbet vart mint amit te valaszoltal neki...ha alapbol jo barat akkor megertitek egymast es minden oke akkor menne a parkapcsolat is, mi ennek az akadalya csajszi, hivd fel h gondolkodtal rajta es kellene beszeljetek...
2011. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah,de ha egyszerűen nem érem el?Meghát szeretem..Mint barátot..Nem mondom azt hogy nem lehetne köztünk semmi mert kitudja mi lesz később?Csak ha egyszerűen úgy csinál mintha nem is élnék ...mit tehetnék?
2011. aug. 3. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ha neki ez így nem oké akkor lehettek simán barátok is.
2011. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!