Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kellhet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kellhet egy ilyen döntés meghozatalához?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy sráccal, de aztán szétmentünk. Igazából külső ok miatt, amit nem tudtunk eddig megszüntetni. Jóban maradtunk, találkozgattunk néha. Legutóbb felvetettem, hogy kezdjük előről, és megcsókoltam. Utána viszont nem beszéltünk. Egy hét után írt msn-en, hogy vagyok, mi van velem, mintha mi sem történt volna. Én óvatosan rákérdeztem, hogy most akkor mi legyen kettőnkkel. De azt válaszolta, hogy nem volt ideje gondolkodni ezen, mert rengeteg a munkája. Másfél hét nem elég arra valakinek, hogy eldöntse, hogy szeretne-e járni valakivel, akihez vonzódik? Normális ez? Nem éppen egy határozott ember, ezt tudtam róla, de könyörgöm 26 évesen azért már ne legyen valaki ennyire döntésképtelen. Ti várnátok még a válaszára? Vagy kierőszakolnátok belőle valamit. Nem akarok semmit sem elrontani azzal, hogy erőszakoskodok, de lassan már belepusztulok abba, hogy én szeretem, kívánom, Ő neki meg még ideje sincs arra, hogy gondolkodjon rajtunk.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 8. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én biztos nem hagynám addig bébkén ameddig nem mondja h mi van. báár a fiúk nem nagyon szeretik ezt de ha máshogyan nem megy
2009. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nyüstöld egy kicsit, aztán ha már az is zavarja hogy kérdezgeted akkor felejtsd el és keress egy másik hapsit.
2009. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

26 évesen megközelítőleg 0,76 másodperc kell egy ilyen döntés meghozatalához.


Hagyd a francba ez a javaslatom...

2009. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát igen. Egy kicsit döntésképtelen. Ahhoz is 5 perc kellett, hogy padot válasszunk, amire leülhetünk az első randin. Akkor azt hiszem egy kicsit nyüstölöm. Ha meg elküld melegebb éghajlatra, akkor tényleg nem érdemes foglalkozni vele. Csak ne szerettem volna bele, akkor minden ezerszer könnyebb lenne. :(

2009. ápr. 8. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én férfi létemre ilyet nem láttam/hallottam még, de szerintem nem ér semmit az egész, ez inkább flegmán hangzik mint határozatlannak hogy nem ért rá gondolkodni, ha akarná megmondaná...esetleg egy utolsó próba hogy döntsön vagy levansz.rva
2009. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a férjem pont ilyen...megrágja akár napokig hetekig a dolgot. A kapcsoltunk elején az örületbe kergetett. Őszintén én is nyüstöltem. De abból kiindulva hogy ő 27 volt ebben az időszakban...magadban döntsd el hogy megéri-e a fáradozást. Ha igen akkor hajrá...
2009. ápr. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!