Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nőnek mitől lesz erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mitől lesz erotikus kisugárzása? Vagy az egyáltalán milyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Ez szerintem meghatározhatatlan. Lehet egy csípőre tett kéz, egy grimasz, egy hanglejtés, egy nézés, egy szájforma, ami hatással van egy férfira.

Állítólag Kleopátra bűn ronda volt, de olyan erős szexuális kisugárzása volt, hogy tényleg érte harcoltak a férfiak.

2011. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy szexisnek és vonzónak tartja magát.
2011. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nézése az, amiből mindent meg lehet állapítani. Az üres, semmitmondó, buta tekintetek taszítóak, azonban az értelmes, csábító nézésekért megőrülök.
2011. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy "csábos" nézés sokat számít. Viszont egyszer felszálltam egy buszra, ahol ült egy csaj. Nem láttam az arcát, mert az ölébe bámult. Mögé ültem. Egyszer csak elővette a mobilját, elkezdett beszélni valakivel, és akkor meghallottam azt a csábító hangot. Rögtön beleszerettem.

De gondolom mindenkit más hoz lázba, más tetszik.

2011. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez relatív. Rám nagyon sokan mondták már, hogy piszok erős erotikus kisugárzásom van. Pedig egyáltalán nem öltözködök csajosan, inkább sportosan vagy elegánsan. Mindenki az arcommal és a hangommal jön. Az arcomban nem tudom mi olyan erotikus, hasonló Megan Foxx arcához, aki alapjáraton nekem egy szép nő, de nem több. A hangom pedig mély, kicsit érces, mert dohányzok. De kinek mi az erotikus meg szexi...

22/L

2011. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megan Foxx egy istennő.
2011. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még.:DD


13:40 de jó neked ,hogy Megan Fox-ra hasonlítasz, ő nem szép ,hanem már gyönyörű.*-* cserélnék veled.:):/

2011. aug. 3. 13:51
 8/13 anonim válasza:
47%
Magassarkú,miniszoknya,kitett mellek és szép arc ennyi és már szét is fugáznak.
2011. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
72%
Szerintem attól, hogy a Paksi Atomerőmű mellett lakik.
2011. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj én tudnék 4-5 ismerősöm képét belinkeli ,de azt talán mégsem kéne :D Lehet vékony, duci, magas, alacsony pufi-pufi vagy ilyen karakteres az arca, de tök mind1 van aki egyszerűen ilyen. OLyan vonzó ! :D


18/f

2011. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!