Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel másabb valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb valakivel naponta találkozni / együtt aludni vagy együtt élni?

Figyelt kérdés

Tehát mekkora a különbség? Nagy a változás?


Írjatok saját történeteket!


2011. aug. 3. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
párommal a gólyatáborban ismerkedtem meg 19 évesen,egy fősulira járunk,az első évben én albis voltam ő kolis,de mindennap találkoztunk kivéve hétvégén akkor mindketten hazamentünk 100-110 kmre lakunk egymástól,szüneteket sem töltöttük együtt,csak a szilvesztert meg sokat találkoztunk nyáron,nagyon szenvedtem,rossz volt látni hogy mindenki a párjával van én meg messze tőle,aztán 2.évbe már együtt laktunk a koliba nagyon jól megismertük egymást,tényleg lakva ismered meg a társad,még jobban egymásba szerettünk,olyannyira,hogy mikor 2 évesek lettünk megkérte a kezem,majd összeházasodtunk,nagyon jó vele kelni,feküdni,együtt főzni,filmezni,úszni,strandolni,mozizni,házimunkát csinálni,társasozni,bulizni,iszogatni a barátokkal stb, annyira megszoktuk,hogy együtt vagyunk,hogy már ha csak 1 órára megy el is hiányzik :) 22L
2011. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé más.

Ha csak találkoztok, néha ott alszol nála, akkor meg van még a saját kis magánéleted. Nekem ez sajna csak pár hét volt. Aztán hülye fejjel beleugrottam, hogy igaz van kolim, nála voltam folyamatosan az albérletben. Együtt voltunk folyton, még egy szakra is jártunk, nagyon sok közös óránk volt. Nem tudtam úgy megtenni egy lépést hogy ne tudjon róla. Aztán már a buszon hazafelé is telefonáltunk minden. Szép lassan hozzászoktatott, hogy mindig érezzem úgy, hogy nélküle semmit nem tudok. Sikerült is neki, aztán mikor így lett, lerázott magáról, és elmondott minden tehetetlennek. Ebből lett a szakítás.


Teljesen más együtt élni, és mindennap találkozni, minden pici problémát megoldani együtt, azon gondolkozni, hogy van-e elég tej ilyesmi, persze ez akkor is megvan, ha külön vagytok, de mégis teljesen más. Ilyenkor már nem csak magadról, hanem a másikról is gondoskodnod kell.

2011. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SOKKAL!
2011. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Wow első, ilyen fiatalon megházasodni merész dolog:)

Amúgy nem tudok a kérdésre érdemben válaszolni én soha nem költöztem össze senkivel. Szeretek egyedül élni.

2011. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Más,mert tényleg nincs annyi magánéleted,illetve ha nagyon szeretitek egymást akkor nagy lesz a kötődés és furcsa lesz ha épp 1-2 napot nélküle kell lenni.Na meg így hamarabb elmúlik a hiány érzet amikor tudod, h. úgy mész haza hogy úgy is találkoztok.
2011. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
megszokod, megunod.
2011. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
régi a kérdés, kivel mi lett azota ?
2016. jan. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!