Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Ha pasival vagyok együtt akkor is kislánynak érzem magam, akkor is ha teljesen egymásra vagyunk mászva, különben élvezem, de az hogy felnőtt nő lennék semmiképp nincs meg, mintha játszanám a szexualitást, de élvezem. Ez normális? Mit jelent, vagy el fog múlni?
2011. aug. 3. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. szerintem nem vagy kész rá. élvezed, élvezed, de nem vagy rá kész. velem is ez volt régen. most ha a párom megcsókol, sőt, már mindig felnőtt nőnek érzem magam, nem gyereknek
2011. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Néha belőlem is előjön még a szendeszűz,pedig már 8év is eltelt azóta,hogy volt az első :D

Szerintem normális :-)

2011. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!