Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk számotokra mi azaz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk számotokra mi azaz egy legfontosabb tulajdonság aminek mindenképp meg kell lennie egy lányban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagy cicik.


Ja és a vörös haj.

2011. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Őszinteség. Ezen felül ne ítélkezzen sokat, mert az undorító (az összes emberre nézve).
2011. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Vagina, mell itt kezdődik a lány/nő kategória
2011. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
főz,mos,takarítt . Na legyenek parizer mellei . És azért droid se legyen legyen egy jó popsi és egy még szebb belső :D
2011. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legyen benne szerénység(nem bírom a flegmán nagyképű nőket),és tudom egy tulajdonságot kértél,de az őszinteséget énis fontosnak tartom
2011. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

őszinteség, okos(nem okoskodó), kedves,

szép arc-szem, jó segg-mell,

az hogy dugni szeret-e az mindegy, mert azt bele lehet nevelni.

Amúgy én szeretem azokat lányokat, akikért teperni kell(nem lehet meghajtani egyszórakozóhely wcjében, két pohár koktélért).

2011. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeresse magát,ugyanugy mint engem.
2011. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a farkam
2011. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érzékeny, őszinte, kedves, megértő(segítőkész) ez egybe tartozik, aranyos (de ezt nem lehet megtanulni), értelmes, és külsőnél jó ha a teste jó, de akkor is fontosabb h az arca szép legyen, például a tekintete... abban nagyon sok minden benne van... 14 fiú nekem egy lány volt idáig az életemben, aki ilyen volt, de ő csak barát akart velem lenni
2012. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!