Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mire utalhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mire utalhat? Biszex vagy mi?

Figyelt kérdés
szóval, lány vagyok, és van úgy hogy egyik osztálytársamról álodok, miközben szexelünk. De úgy hogy én fiú vagyok, és az osztálytársamat dug0m, aki lány. Amúgy a fiúkra bukom. de nem tudom, abban a csajban van valami különleges....
2011. aug. 3. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
felcsatólhatóst felteszed megdugod lány osztálytársadat és kész. de kérünk videót
2011. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a nők és a férfiak is vonzzanak szexuálisan, akkor biszex vagy.

De nem csak álmodban. Az hogy álmodban mit csinálsz, nem a valóság. Én is álmodtam hogy csókolózok egy barátnőmmel(lány vagyok) és nagyon jó volt.. felkeltem, és tudom, ki nem próbálnám. hogy nem csak mert elnyomom magamban. Nem vonz.

2011. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az emberk agya a jeleket elekronjelekként tárolják ami információt kaptál vagy elképzeltél dolgokat az agyunk azt feldolgozza és ezért álmodunk az embernek van tudatslattia is emiatt vannak ilyen dolgok hogy megálmodta valaki halálát és pont a tudatalatti miatt nem mondhatják az emberek hogy ismerik teljesen az agyunk müködését és én is tapasztaltam hogy néhány dolgot eléggé kitekerve álmodtam meg pld olyat is tudol hogy találkozol valakivel álmodban már meg is dugod....
2011. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16:15 ez a mondatszerkesztés fantasztikus volt :D Kell még egy kis idő, amíg feldolgozom az infót, és képzeletben elhelyezek a szövegben néhány vesszőt, illetve pontot. :DD

Ettől függetlenül igazad van ;)


Kérdezőnek:

Ilyet már én is álmodtam, meg fantáziáltam is róla. Csak nem osztálytársról.. A lényeg az, hogy én a valóságban el nem tudnám képzelni egy lánnyal így komolyabban a dolgot. Ha te igen, akkor vagy biszex.. Ha eszedbe se jutna ilyet tenni amúgy, akkor "nincs gáz" :D

2011. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, valóságban semmi képpen sem
2011. aug. 3. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor probléma megoldva :D Természetesen így nem vagy az, egy kis fantáziálás és álmodozás meg mindenkinél belefér ;)
2011. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!