Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szimpatikusak voltatok egymásnak jól kijöttetek de az első csók rossz volt vele (így nem is lett folytatása) még ha meg volt a vonzalom is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A csók miatt? Gratulálok....
2011. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
ENGEDD MEG H SZÍVBŐL GRATULÁLJAK ÉN IS
2011. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mostani barátommal ugyanez volt. Csak én vállat vontam, hogy majd akkor nem smárolunk annyit. :D Ez nem számít sokat. Azóta meg sokat fejlődött.

20L

2011. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez csak egy kérdés,érdekel,hogy ilyen megtörténhet-e,hogy nem sikerül jól a csók és a vonzalom is elmúlik 2-tök között
2011. aug. 3. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem fájdalom nélkül nem.
2011. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet én vagyok a szerencsétlen, de én soha nem éreztem még semmi különbséget csók és csók között... Javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem akit szeretsz, azzal a csók is jó...
2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de nekem volt ilyen. Előtte hónapokig kerülgettük egymást a sráccal, majd amikor megcsókolt, az szörnyen rossz volt, szinte a torkomig ledugta a nyelvét, úgy éreztem, hogy megfulladok, közben hátulról tartotta a fejemet, nem tudtam még elhúzni sem. Borzalmas volt. Szerencsére ezt ő is így érezte, és utána meg is beszéltük a dolgot és egyetértettünk abban, hogy ennek igenis van jelentőssége, és ez egy jel, hogy mi nem illünk össze.

Továbbra is nagyon vonzónak tartom külsőre is, és mint embert is szeretem, de nem szerelemmel, és így 8 év távlatában be is igazolódott, hogy tényleg nem illettünk volna össze. Szóval szerintem ebben van valami, fontos az első csók, és lehet érezni, ha csak úgy rossz, hogy később jobb lesz, vagy menthetetlenül...

2012. aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 2019 be is gratulálok 🙂
2019. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!