Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes tüneteim vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes tüneteim vannak, holnap után terveztem hogy nőgyógyászhoz megyek. A párom viszont "féltékeny" a nőgyógyászomra, mert férfi, és hogy hozzámér, stb. Mit tegyek és mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
tegnap még azt mondta elkísér. Ma meg már nem akar. Ami nem lenne baj, ha nem sugallná h nem szeretné, hogy menjek. Azt mondja nem akar ott lenni mikor tudja h hozzám ér, mert szomorú lesz, de tudja hogy el kell mennem. Sajnos helyben nincs női doki és sztk-ba megyek, mert az ingyen van, mert nincs pénzem. Szerintem felfáztam, de aggasztanak egyéb tünetek is a hasfájáson és vizelés végén jelentkező csípő-égő érzésen kívül. Pl a folyásom rózsaszín, ami sztem azt jelenti, hogy véres. és néha viszketést érzek a hüvelyemben. Utoljára mikor együtt voltunk még enyhén megvolt, félek h emiatt esetleg elkaptam valamit. Mit tegyek és mi lehet a bajom?
2009. ápr. 8. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Gomba, baktérium, akármi lehet.

Vesznek kenetet, ha megvan az eredmény kapsz/kaptok krémet meg hüvelykúpot.

A párod viszont eléggé óvodás felfogású, ha féltékeny a nőgyógyászra... ezer és egy muffot lát egész nap, nem fogja érdekelni a tiéd sem. Neki az egy testrész, aminek a gyógyítására felesküdött.

2009. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ja meg még az jutott eszembe, hogy eszedbe ne jusson a pasid miatt kihagyni az orvost, főleg az évente kötelező rákszűrést, csak azért, mert a pasid óvodás.

Az egészség a legfontosabb.

2009. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mindenképpen elmegyek, jobb félni, mint megijedni, nem tudhatom hogy szimpla felfázás vagy valami fertőzés, amiből komolyabb baj is lehet.. A párom meg hát.. ilyen na.. :) Évente 1x kibírja, majd megemészti. (nem fogja fel hogy rajta kívül az én muffom mást nem érdekel pláne nem a dokit) :) Idén még úgysem voltam rákszűrésen, szeptemberben szoktam menni, de 2008ban kimaradt, úgyhogy sztem azt is elintéztetem egy kalap alatt. Köszönöm a gyors választ!

2009. ápr. 8. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ilyet még nem hallottam, hogy egy pasi féltékeny egy nőgyógyászra. Gyerekes, és nagyon beteges. Menj el a vizsgálatra, mert ezek a tünetek felfázásra, gyulladásra utalnak. De ha csak felfázásod van, a folyásod nem lehet rózsaszín. Utána meg elgondolkodnék a helyedben, hogy mit csináljak a gyerekes pasimmal.
2009. ápr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem 5 és fél éves kapcsolatot emiatt nem fogok felrúgni, (pláne az évi 1 alkalmas dokilátogatásommal:))) de azért köszi. :) Most ha így érzi, így érzi, ezzel nem tudok mit csinálni. Inkább örülök, hogy elmondja és meg tudjuk beszélni és nem titkolózik előttem. :)

Egyébként a rózsaszín folyás elmúlt, már fehér. :) Holnap megyek a dokihoz :S

2009. ápr. 9. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia,

Lehet elkaptál valami "baktériumot" a párodról, amit most jobban megéreztél (mindenkinek mindenhol vannak:))

Jobb ha megnézi a doki, lehet kapsz rá vmi kúpot, pár nap házasélet mentes időszak, és minden oks lesz.


Egy apró kérdés: mi lesz vele ha terhes leszel? Akkor mit fog csinálni a dokival, mondjuk mikor "könyékig" eltűnik benned a szülés közben/után, mikor hüvelyi UHt csinál korai terhességnél.

Ezt mindenképpen beszéld meg vele. Picit fura a felfogása.

2009. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy akkor majd női doktort keresünk. Végülis nekem mindegy, csak értsen hozzá és normális legyen. Mert voltam anno (ciszta miatt szüleimmel) női orvosnál, felírt fog.gátlót is. -A mostani orvosom azt mondta az nagyon erős gyógyszer nekem - a fog.gátló végett felugrott rám 10 kg, és a női orvoshoz mikor mentem minden dagadtnak elhordott, meg h egy tizenéves lány nem nézhet ki így, ne higgyem h ez a tabitól van, azért van mert biztos folyton zabálok, (ezt így!!)stb. És ezért még fizettem is 6ezret magánrendelésen és utaztam 20 km-t! Akkor voltam ott utoljára. Csak jelenleg nincs pénzem magánorvosra, helyben meg az sztk-ban meg 2 férfiorvos közül lehet választani Ha lehetne, szerintem én is női orvost választanék... :(
2009. ápr. 9. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Mondd meg a srácnak, hogy ha annyira zavarja, hogy férfi orvoshoz mész, adjon pénzt magánrendelésre :)
2009. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!