Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy csajjal aki nagyon tetszik,valószinüleg a közel(nagyon közel)jövőben találkozok vele. Eddig egyszer láttam,akkoris mert összefutottunk,épp haverral voltam,neki meg volt palija.Szóval nagyrészt msnen beszéltünk,és ő is kedvel meg én is őt.Mondta is ha úgy alakulna járna velem.Kissé parázok a talitól,mert nemnagyon tudom mit kéne tennem.
2011. aug. 4. 20:31
 1/1 anonim válasza:
Add önmagad. Mert attól még hogy msn en kedvel az nem azt jelenti hogy a valóságban is fog. Legyél vele figyelmes, de ne legyél túl figyelmes.Ne mindig csak vele törődj ha haverokkal vagy, de beszélj vele valami közös témáról, és mikor mennetek kell, beszélj meg vele egy találkát, mondván hogy érdekel még a témáról a véleménye, vagy csak szeretnél vele beszélgetni. És azon a találkozón amit megbeszéltek beszélj meg vele egy randit
2011. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!