Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a lenyege a smarolasnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bea90 kérdése:

Mi a lenyege a smarolasnak? Hogy kell? mindent pls! Ui.hulyek kimeljenek!

Figyelt kérdés
Meg nem probaltam.ciki 12-13 evesen?
2011. aug. 4. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
ugy kell hogy a nyelveddel megnyalod az ánuszrózsámat
2011. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mér lenne ciki?

Ezt nem szokás elmagyarázni, jobban megéri átélni tervek nélkül...

2011. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Lényege: rágó csere, herpesz továbbítás, nyelvkarate

Hogy kell csinálni: megfogod a csaj fejét jó erősen hogy ne tudja mozgatni és a szájábba belenyomod a nyelved és próbálod megcsikizni a torkát, ha van mandulája akkor azt

2011. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szenszi ***** válasza:
43%
az, hogy teherbe ess és gyereket szülj. ha hallgatsz rám, vársz vele addig, amíg feleségül nem mész valakihez, mert ha előtte csinálod, akkor az ördög elragadja a lelked és letaszít a pokolba.
2011. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Húú bazz hol is kezdjem

Van a férfi embereknek egy olyan hogy Pénisz na ezt kell nyalogatni amíg nem spriccel kis fehér ánuszbombákat amiktől teherbe is lehet esni

2011. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 AndiBandi93 ***** válasza:
63%
Tudod mi a ciki 12-13 évesen? Hogy ezen gondolkodsz!!! A smárolás a nagyok dolga, kislányom.
2011. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
még babáz!! Menny kérdezd meg anyukád és megtudod :)
2011. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát kezdetnek aggyál puszit a szájára, az ajkaira, vedd be őket a szádba, nyelv mehet egymás szájába de 12éves vagy, nem kell elsietni, ráfogsz érezni!
2011. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megtennem ha lenne!
2011. aug. 4. 21:27
 10/14 anonim válasza:
Az utolsónak igaza van. Vagy amíg ezt megírom nem tudom hányadik lesz. Aprópó, ha ezt megírom én leszek az utolsó, de az előttem szóló "kislányom" ozónak is igaza van. De nekem ha azt mondták vagy mondják(és nem a szüleim mondják)(16 vagyok) Hogy kisfiam akkor akkorát kap az illető hogy átesik a falon. Szerintem ez nagyon idegesítő megnyilvánulás,vagy kifejezés vagy nemtom
2011. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!