Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, első csókkal kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, első csókkal kapcsolatos élményeket írnátok?

Figyelt kérdés
Hány évesen csókolóztatok először? Fel voltatok rá készülve? Ti is ugyanúgy utánajártok előtte mint mi lányok, vagy nektek ha jön-jön. Mennyi idő után mertetek megycsókolni egy lányt? A lány is tapasztalatlan volt... légyszi normális válaszokat... nagyon érdekel..... 15/l
2011. aug. 4. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
akkoriban még nem volt internet, nem kellettutánajárnom,mégis működött. hidd el, ezzel nem vagyok egyedül
2011. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok neked élményekről beszámolni, mivel még nem történt meg...
2011. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
eletem elso csokjat elbasztak...mert egy szulinapi bulin (jelzem 3 adik osztalyos koromban) uvegezost jatszottunk es volt egy csaj akinek tetszedtem es lesmarolt eroszakkal de azelott begyurt egy nagy szelet kenomajasos kenyeret ugyhogy nem volt a legfaszabb elmeny...meg most is emlekszek erre 12 ev utan...
2011. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a választ.... 2., neked üzenem nekem is várat még magára ez a pillanat... 3.: tényleg sajnállak, egy életre szóló "élmény" lehetett.....én remélem az enyém jobban sikerül majd...de nem szeretném nagyon megtervezgetni, mert az úgy jó ha magától jön.....


További válaszokat várok még!!!!!!

2011. aug. 4. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen csókoloztam elöször azzal akit tényleg szeretem: D csak úgy jött és kész: D aha még lehet h rosszabbul mint a lányok xd kb vele jártam v ismerkedtem meg 1-2 hete de kb mindennap taliztunk: D és most vagyok 16
2011. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évesen, egy rockkoncerten. Elég spontán jött, beszélgetés közben váratlanul lekapott a csaj. De nem bántam meg, máig szép emlék maradt számomra ez az este. :D
2011. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemtok olyan élményről beszélni ami nem történt meg :/
2011. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 18 evesen torntent, par honapja. Nagyon paraztam en is epp a csoktol minden ilyen kerdest elolvastam h tanuljak belole... Aztan ugy alakult h tetszett avlaki es elhataroztam h mostmar mindegy ha bena is leszek de egyszer ugyis meg kell tortennie. Nem hittem el ahogy irtak itt h jon az magatol, de tenleg igy van. Nagyon jo volt, kar h nem lett hoszabb tavu kapcsolat... Jah es az utolso kerdesedre is valaszoljak, a lany tapasztalt volt, mar jo sok baratja volt. Ne izgulj, tenleg nem olyan nagy dolog... :)
2011. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek....főleg neked, utolsó!!!!

Az az igazság...h menet közben megtörtént!!!

Azzal a fiúval, akit nagyon szeretek. Kicsit furán történt, egy szájrapuszival kezdődött, aztán a barátom állítása szerint én már dugtam is a nyelvem....de nagyon jó volt! Ment minden magától, igaz kicsit gyors volt a tempó, de ez nem baj, ugye???

2011. szept. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!