Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire számít a haverok véleménye az aktuális barátnőről?

Figyelt kérdés
Ha esetleg a baráti társaságotokból néhányan negatív véleménnyel vannak egy lányról, aki nektek bejön - esetleg együtt is vagytok vele - az mennyire terelheti rossz irányba a kapcsolatotokat? Volt már, hogy amiatt szakítottatok vagy nem is ismerkedtetek meg közelebbről egy lánnyal, mert a haverok szemében nem pozitív volt a lány kinézete, kisugárzása, életvitele?
2011. aug. 4. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2011. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó kedvemben találtál ezért normálisan álaszolok.

Szerintem nagyon sokat számít mármint ha van egy ilyen helyzet hogy a barátoknak nem szimpi acsaj akkor megpróbálom valahogy össze barátkoztatni őket

2011. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
semennyire . döntsd el te hogy mit akarsz
2011. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tegyük föl, lenne egy barátnőm aki nekem nagyon tetszene, és sok negatív véleményt kapnék, nem a lányt hagynám el, hanem a haverjaimnak erősen megmondanám a magamét.


21/f

2011. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy haver aki ostobán nyilatkozik belefuthat az öklömbe. Van egy vonal amit nem lépünk át, ami már indiszkrét stb. Nem kérjük ki az őszinte véleményt, ha tudjuk, hogy vékony jégre tévedhet a dolog.
2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ki a francot érdekel a haverok véleménye, a te boldogságodról van szó, nem az övékről és hozzátenném vannak olyan okosok akik puszta féltékenységből fikázzák a másik csaját
2011. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem van egy sztorim ehhez..Nem nagy dolog,de engem bánt. Kábé 1 éve volt egy lány ,akinek nagyon bejöttem,de féltem összejönni vele,mert a haverjaim nem bírták Őt..Akkor ezt hagytuk is..Na most jön a legszörnyűbb rész.Egy év után rájöttem,hogy ez a lány az akit (igaz fiatal vagyok) de az igazinak lehet mondani...Csak az a baj hogy már k*vára nem érdeklem :S Úgyhogy most aztmondom hogy nem számít...
2011. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a társaság....:) Toleráns haveri körben nem számít, de vannak olyan haverok, akik nagyon ki tudnának ilyesmi miatt kezdeni.


Én fiú vagyok, de nekem volt olyan, hogy egy csajnak nagyon tetszettem. Úgy nézett francia órákon(évfolyamtársam volt gimiben, de együtt járunk franciára), hogy majdnem elolvadtam. A tipikus menő csaj, én pedig nem voltam az az álompasi akkoriban a korosztályom szerint-persze azért jól néztem ki, csajokkal sosem volt gondom;). A csajt a barátnői teljsen lebeszélték rólam, mert volt egy kis afférom az egyik barátnőjével, és a csaj kicsit megsértődött rám-ok nélkül- és terjesztett rólam 1-2 nem túl imponáló dolgot. Sajnos nem lett belőle semmi, de én még reménykedem, hogy egyszer összehoz az élet, még ha egy csak egy szenvedélyes szeretkezésre is. Időközben sajnos összejött egy tipikus menő gyerekkel, velem meg nagyon, de nagyon távolságtartó lett. C'est la vie.:)

2011. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!