Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, változhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, változhatnak az ő érzései valaha, érdemes még várnom?

Figyelt kérdés
Tetszettem neki még valamikor (2-3 hónapja), de most összejött egy másik lánnyal és én feledve lettem. Nagyon rosszul esik ez nekem, de tartom magam,mert nem tudok mást tenni. Kimért vagyok vele, másokkal beszélgetek, játszom a szerepem, csak közben nagyon fáj és rettentően hiányzik. Ezalatt a néhány hónap alatt az életem része lett és nem tudom feledni. (kolléga, tehát nem is nagyon van rá esélyem) Ez a kapcsolat különböző okok miatt kérész életűnek tűnik (az ő kapcsolata), nem csak nekem mások szerint is. Lehet még esély rá? Ne ítélkezzetek nagyon, mert így a fentiek alapján nincs rendes rálátásotok, csak saját tapsztalatból, vagy reálisan nézve reménykedhetek még? Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
2009. ápr. 9. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem változhat. Ha szakít a másik lánnyal akkor mindenképpen.

Úgy érzem te utasítottad őt vissza annak idején, ezért ha továbbra is kimért vagy vele, akkor viszont sosem mert újra próbálkozni. Ha akarsz tőle valamit, kedvesnek és nyitottnak kell lenned.

2009. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem én utasítottam vissza, csak akkor még nem volt biztos az érzéseiben (nemrég volt vége egy komoly kapcsolatának), azért nem volt semmi, aztán meg jött ez a lány. Most kicsit visszaveszek, de van értelme "sorszámot" húzni?
2009. ápr. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!