Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy van az, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy van az, hogy ti bárkit képesek lennétek megdugni? (Lent. )

Figyelt kérdés

Olvasom a kommenteket és ti folyton olyat írtok, hogy megdugnálak. Pedig mégcsak képet sem láttatok a csajról, mennyire gondoljátok ti ezt komolyan?! :D

Ennyi erővel engem is képes lenne bármelyikőtök megdugni?!

(15/L)


2011. aug. 7. 00:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
az utolsó kérdésedre a válaszom ez : IGEN
2011. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
jesszus xdd
2011. aug. 7. 00:50
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
poén volt, egy kép után megmondom. Kicsit válogatós vagyok.
2011. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

értem én. de sokan mégcsak képet sem kérnek és egyből odaírják, hogy dugnám..

az meg a másik, hogy nektek nem is számít, hogy ismerjük egymást vagy nem, mindenkit dugni és ennyi?!

2011. aug. 7. 00:52
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
legtöbbször (amikor kanosak vagyunk) annyi a lényeg, hogy lányból legyen az illető
2011. aug. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
egy fiú haverom azt mondta, hogy ő minden szembejövő csajjal elképzeli, hogy milyen lenne vele szexelni... Ti komolyan ilyen szinten vagytok???
2011. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
igen, a legtöbben ilyen szinten vagyunk
2011. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Panda Péter ***** válasza:
92%
ugyan már, nem kell komolyan venni, ezek mind csak egy anonim honlapon ilyen bátrak. valószínűleg élőben meg sem mernének szólítani. csak ez ugye nagyon csábító hogy van egy honlap ahol a lenézett vagy kicikizett emberekből is lehet Helyimenőcsávő. mit gondolsz miért olyan sikeres a wow?
2011. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én nem dugnálak. 18/F
2011. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
53%
de miért vagytok ilyen szinten????:D attól hogy kijjebb van a nemi szervetek...:D ez szánalmas.
2011. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!