Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is fura és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is fura és nem normális? 14/L

Figyelt kérdés

Egyik nap a barátnőimmel beszélgettünk, és feljött témának a fiúk. Négyünk közül kettőnknek van fiúja, mivel én vagyok a frissebb (és akinek nem csőgatyás Fluor-fanok tetszenek:D) az én barátomról kérdezgettek... Megkérdezték, hogy miről szoktunk beszélgetni, de úgy hirtelen nem tudtam válaszolni. Aztán szépen kezdtem kifejteni...ők meg teljesen furán néztek. Tényleg mindenről szoktunk beszélni, csak nem olyan témákról, mint a barátainkkal. Pl. magukról a fogalmakról: világ, zene, szerelem, halál, élet. A barátnőim tudják, hogy művész lélek vagyok és megszokhattak már sok mindent, de most ki vagyunk beszélve, mert hogy ez nem normális. Jól össze is vesztem velük, mert sajnálom, hogy 14 éves fejjel nem a szexpózokról szoktunk tapasztalatot cserélni...De nekem nem arra van szükségem, hogy a menő diszkókban nyaljuk-faljuk egymást a sarokban, inkább kimegyünk a hegyre és nézelődünk, beszélgetünk, zenélgetünk.


14/L (15/F)


2011. aug. 7. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát létezik még ember e földön? egy 14 éves aki nem ribanc... csak így tovább! a Kama sutráról meg elég lesz majd 1-2 év múlva baszélgetni ;)
2011. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
megbántottál 1. :(
2011. aug. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én teljes mértékben támogatlak titeket! :) Végre értelmes emberek!!! :) Hurrá!!! :) (23/L)
2011. aug. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Én pont ilyen lányt keresek, de nem találok sehol :(

14/f (mondjuk nem nagyon tudom hol keressem :) )

2011. aug. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul Igaza van az elsőnek. :) én meg csak annyit mondok hogy:Chimaira- Left For Dead \m/
2011. aug. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Örülhetsz,amiért van egy ilyen pasid! Viszont azért sajnállak,amiért nem találtad meg a megfelelő barátokat. Talán úgy jobb lesz,ha elmész jó gimibe,és megismersz másokat-persze ha van rá lehetőség választani a sulik között. Én már 2 éve megtaláltam az igazi barátaimat,akikkel normális témákról tudok beszélni,mint amiket te is említettél. Sokan hülyének néznek,ha fiatalon érdekelnek komoly témák is. De ne törődj velük,szerintem elég az a tudat,hogy te többet tudsz és az érdeklődésed nem merül ki abban,hogy fluor meg más nagyon divatos dolgok.. 16/L
2011. aug. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Így lehet erős, tartós kapcsolatot építeni. Hajrá!
2011. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tök jó, teljesen normális.

a barátnőid meg egyszerűen másmilyenek, más fontos nekik. nem baj az sem, az a baj, hogy piszkálnak téged. de a tanulság meg van, ne beszélgess velük a barátodról:) így nem lesz min összeveszni.

2011. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tök jó és normális dolog^-^...én is ilyen művészlélek vagyok,ennyi idősen örültem volna egy ilyen srácnak,de csak 20 évesen találtam rá,szóval ne hallgass senkire,állj csak ki magatokért...a barátaidról meg csak annyit,hogy vagy elfogadják a dolgot,vagy mehetnek,szerintem találnál hozzád jobban illő embereket is
2011. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az első mondta. Irígylem a barátod :)

13/F

2011. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!