Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom aggódni? (sok választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? (sok választ légyszi)

Figyelt kérdés
A barátom az este megújjazott, miután kivertem neki. Még szűz vagyok. Lehetek terhes?
2011. aug. 7. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen már kifejlödöt a fiúknál a kézböl élvezés
2011. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már hogy lehetnél? Persze, az elvi esély megvan rá, ha a barátod ujján pont a frissen kivert ondó volt, de miért lett volna rajta? Amúgy az, hogy szűz vagy, semmin nem változtat.
2011. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudod egyáltalán hogy születik a gyerek? hogy hogy esel teherbe? nem lettél teljesen felvilágosítva vagy mi?
2011. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Segítségvok=) ***** válasza:
igen, az 1. jool mondta, az evolúció során a férfiaknál kialakult az ujjbool való ejakuláció vagyis nem vagy szűz és 98,9% hogy terhes vagy mivel az ujjból való ejakuláció során sokkal erőteljesebben lövell ki az ondó...
2011. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen a köröm alól is ondó folyik...
2011. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
itt már a csapból is ondó folyik.
2011. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Ne haragudj, de ezt te se gondolhattad komolyan! Hány éves vagy? Ha nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkat, nem kellene még csak gondolni se a szexre.

Válaszom azonban:

Szüzesség elvesztésének definíciója (jelentése) az, amikor a hímvessző behatol a hüvelybe. A szűzhártyád sérülhet persze ujjtól, vagy tárgytól. De még attól szűz maradsz. A terhesség pedig kizárt, mivel nem volt szó behatolásról. Most erre még tudnék mondani érdekeseket... de szerintem a feltett kérdésre válaszoltam.

2011. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de jó lett volna ha a moderátorok nem törlik ki azt a "kérdésem" amiben az összes sokszor kiírt kérdést megválaszolom,minden benne volt,de kitörölték mert hogy nem kérdezek hanem állítok,kérdező eszetlen vagy,te még ne foglalkozz a szexszel babázzál teljesen mindegy hány éves vagy,semmit nem tudsz
2011. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak ennyit mondj meg lécci
2011. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk így lett 4 gyerekünk
2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!