Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít a palinak a teste ebben a korosztályban? 17F

Figyelt kérdés
Helyesnek gondolom magam de úgyérzem sok lány a szar testem miatt nem akar semmit . 180cm 80kg vagyok van rajtam egy kis felesleg, mennyire befolyásolja ez a dolgot?
2011. aug. 7. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kicsit. Küldj képet.
2011. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a Pali teste...
2011. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Először is a lényeg, hogy jől érezd magad a bőrödben, mert ha magabiztosabb vagy akkor azt a lányok is észre veszik. Én lány vagyok, engem nem zavarna a felesleg, szerintem nem az alapján kell megitélni az embert. Szerintem ha egy lány az alkatod miatt nem akar veled járni, akkor az nem érdemel meg téged. (Kicsit érzelgősen hangzik, de szerintem igy van.)
2011. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha magabiztos vagy, és jól érzed magad, akkor nagy baj nem lehet. Küldj képet, aztán megmondom. Bár szerintem, igenis befolyásolja, bárki bármit mondd, a lányok általában az izmosabb fiúkat szeretik, mert az ő közelükben érzik magukat biztonságban.

16/L

2011. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Szerintem embere válogatja..;)
2011. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
erősnek tartom magam a korosztályomban csak van felette egy kis felesleg 5-7kg
2011. aug. 7. 13:01
 7/20 anonim ***** válasza:
legyen egészségesen izmos, mint egy jó sportoló (kosaras, futó, stb.)
2011. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése de ebben a korban annyira nem számít...inkább az a fontos hogy mennyire vagy népszerű mondjuk a suliban
2011. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szerintem ha egy picit edzel akkor nem lesznek ilyen gondjaid.Én pl. nem rég adtam le jó sok kilót,és sokkal jobban érzem magam a bőrömben.És több pasi is néz meg. :) Neked a 80 kg sztem jó,csak eddz hozzá,és tökéletes lesz.:D 16/L
2011. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond az a pár kg súlyfelesleg, de azért dolgozz rajta, hogy eltűnjön. Ne éheztesd magad, mert attól nem lesz jobb, inkább a sport. A lényeg, hogy élvezd amit csinálsz. Egy képet én is megnéznék. 16/L
2011. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!