Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha van egy csaj és úgy smárol egy buliban 1 pasival(többel nem) hogy nincs a csajnak se pasija a pasinak se csaja, nem fekszenek le egymással, csak egy jót buliznak együtt. Ez már szerintetek ribancnak számít?


Amúgy szerintem, egy buli alatt 1 pasi belefér, de nem dugásra gondoltam, csak kavarásra, persze úgy hogy egyik félnek sincs kapcsolata.


Csak normális válaszokat kérek, ha ilyen idóta hozzászólásod lenne inkább ne is írd le. :)


2011. aug. 7. 13:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy ez a lány. Igen, ribanc vagy.
2011. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

De nagyon ráérzett az első hozzászóló :)

Bár h. ribanc vagy-e az a Te dolgod, de az én szemeben Te az "egynek jó" kategória vagy :)

2011. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
igazából ha minden buliban más csávóval smárolsz,ugyan oylan ribi vagy mintha le is feküdnél velük,mert ugye a smárolással tapi is sokszor párosul,és hát ha egy héten 5ször bulizol egy héten 5 pasi,sztem gáz,ha minden alkalommal ugyanaz a pasi akkor belefér, akkor több is lesz belőle de csak akkor nem gáz ha elmúltál 17-18,hány éves vagy?
2011. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
azt hiszem kicsit félreérthető lett szóval ha elmúltál 17-18 minden buliban ugyanaz a csávó és több is lesz belőle kapcsolat akkor nem gáz
2011. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Még ha nem is vagy könnyűvérű,de könnyen tűnhetsz annak a fiú szemében.
2011. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ezt ribanc szót elég erősnek érzem, de hát én kérdeztem...xD

Hát egy héten 5 buli, azért az elég szép lenne, hát úgy kb egy hónapban 1*szer, járok bulizni.

Amúgy 18 éves már elmúltam.

2011. aug. 7. 13:26
 7/27 A kérdező kommentje:
*a
2011. aug. 7. 13:29
 8/27 anonim ***** válasza:
azért a havonta más pasival csókolózni,tapizni stb is erős,de főleg a fiúk szemében,úgy nehéz lesz egy normális fiút találni
2011. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt csak szentek vannak... :D
2011. aug. 7. 13:33
 10/27 Panda Péter ***** válasza:
én nem tartom magam szentnek, de az én szememben az ilyen viselkedés már bőven túlmegy az elfogadhatón.
2011. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!