Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek még sose volt párja!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek még sose volt párja! Nektek is vannak ilyen félelmeitek? Vagy csak én vagyok ilyen zakkant?

Figyelt kérdés

Hogy akkor már nem leszek annyira szabad ember, mint most, nem? :S Örülök, hogy végre el tudtam kerülni itthonról (kollégiumba), nem kell beszámolnom minden lépésemről (hogy hova megyek, kivel barátkozok, mit szoktam enni, milyen óráink vannak, fáj-e valamim, stb), nem szól bele senki a dolgaimba, és félek, hogy ha lenne párom, akkor megint ugyanez menne :S Már annyira vágyom rá, hogy valaki szeressen és hogy valakit szerethessek, de nem is tudom, alkalmas vagyok-e én ilyesmire, hogy párkapcsolat... :S A barátságaim nagyon tartósak és kiegyensúlyozottak, de az szerintem más... Vagy hát nem tudom, mert tényleg nem jártam még senkivel soha.


20/L


2011. aug. 7. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy társ korántsem olyan, mint a szülők. Ő máshogy szeret, máshogy figyel rád. Csak a megfelelő embert kell kifogni. :)


20/F

2011. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2011. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, amíg ezek a kérdések benned vannak, nem állsz készen egy kapcsolatra. Majd, ha elmúlnak akkor vágj bele.
2011. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ugyan így érzek :/
2011. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor kezd el még semmi sincs veszve sőt igyh ogy nincsenek szülők egy fokkal könnyeb elkezdeni:D
2011. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem jártam még senkivel, de ha van barátod az nem azt jelenti, hogy most össze vagy vele nőve és nincs magánéleted egyedül, nem kell beszámolnod semmiről, meg lehet ezt beszélni

21f

2011. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En 25 eves srac vagyok es meg nem volt kapcsolatom (azt most hagyjuk, hogy miert, hosszu lenne...), es vagy azert mert hozzaszoktam, vagy azert mert bemagyaraztam magamnak, de leginkabb szerintem egyszeruen, mert ilyen tipus vagyok, kifejezetten szeretek egyedul lenni!

Ha lenne parkapcsolatom, szerintem en akkor is igenyelnem, hogy idonkent teljesen egyedul lehessek, amikor mindenki beken hagy, nem zavar senki, nem szolnak bele a dolgaimba, idonkent muszaj teljesen felrevonulnom!


Nem hiszem, hogy egy parkapcsolat feltetlenul arrol szol, hogy onnantol kezdve kovetjuk a masik minden lepeset es ejjel-nappal egyutt vagyunk, szerintem kifejezetten jo, ha mindket fel megorzi egy bizonyos mertekig a fuggetlenseget!


De mondom, ez inkabb alkati kerdes: nincs bevalt recept a parkapcsolatokra, mindenkinek masok az igenyei es mindenkinel mas valik be.

2011. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok! :-)
2011. aug. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!